ШанельКуКу• 27 декабря 2022

Я соромлюсь гостей, як себе пересилити?

Може й тупе питання
Але
Я з дитинства не люблю гостей, посторонніх в домі
Я панічно боюсь гостей, які можуть зайти зненацька, навіть якщо це мої батьки
А все тому, що мені треба, щоб в хаті був мега ідеальний порядок, чого практично ніколи нема..
Якщо порядок наведу, то думаю, що в мене вже застарілий ремонт і соромно подруг запросити, з якими знайома 3роки в ні разу до себе не запросила.
Мені до психіатра?)))
Гомосноб• 27 декабря 2022
Да

Банан-барабан• 27 декабря 2022
Я тоже не люблю гостей. Просто не нравятся эти хлопоты + я быстро устаю от других людей, а попросить на выход сложно
автор ШанельКуКу • 27 декабря 2022
Бо в подруг ремонт свіжий , моєму 15 років
Шпалери вже потаскані ,все майже таке , окрім меблів
МошеЙница• 27 декабря 2022
Я такая же точь в точь ,даже родителей юрюсь пустить ,если приехали,а они любят прийти неожиданно, я уже говорила им,обижаться
автор ШанельКуКу • 27 декабря 2022
Ответ дляБанан-барабан
Мене це також втомлює
Я завжди в дитинстві надраювала все до блиску , кожну шпаринку, якщо щось не так було перемивала , тато перевіряв . Похвали за вимитий дім ні разу не чула , лише критику . І можливо, в цьому і криється причина , точніше одна із них , чому я така
Мастер Пис• 27 декабря 2022
Я така сама. Не люблю ні сама жо когось ні когось до себе. У кафешці зустрілись, посиділи - розійшлись.
Через це до речі з родичами розісралась - взяли собі манеру у мене тусити ніби так і має бути (у мами були ключі). Намагалась по нормалтному це питання обговорити - не була почута. Тому взагалі не спілкуємось тепер. І я щаслива. Іноді в нічних жахах сниться знову та навала татаро монгольської орди.
Ms. Любмая жена• 27 декабря 2022
Тоже не люблю гостей.
Вообще. Напряг конкретный.

Печенюшка• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Мене це також втомлює
То може пора потроху вчитись забивати на оте вимивання? Воно дуже втомливе особисто для Вас. Хоча я теж не любитель гостiв, що можуть припхатись, не попередивши заранi.
Мастер Пис• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Ремонт це останнє що мене турбує. Я не люблю в принципі когось вдома. Це після 40 в мене прогресує кожен рік сильніше.
euhunter• 27 декабря 2022
Мабуть, трохи дах вам треба вирівняти. Ваші гості що - у палацах на кшталт
Бельведеру живуть? Та покоївка їм шовковою хустинкою зада після туалету миє замість туалетного паперу з Ашану? Чи в них не буває чайового осаду на чашках та плям на фіранках? Немає ідеально чистого дому, тільки на фото в інтер´єрних світлинах.
Спробуйте когось одного, кто не буде вас критикувати. Може подружку на каву? Чи друзів дітей, якім взагалі фіолетово що підлога, що асфальт. Треба з когось починати.
Печенюшка• 27 декабря 2022
А з приводу ремонту, авторе, то таке. Кому воно треба, от чесно? Якщо у Вас акуратний ремонт, що досi протримався, нащо паритись. Чи Вам хтось клюе мозок, що без щорiчного ремонту життя не життя?
euhunter• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Шпалери? Люди зараз щасливі, що просто стіни є. І світло.
Не о том ви, авторко, турбутесь. Соціальні зв´язки важливіші за красу ваших шпалер.
Астоновитесь!• 27 декабря 2022
Так, вам до психіатра.
Але почніть з ремонту. Шпалери не коштують всі гроші світу. Почніть з однієї кімнати спочатку, може в процесі роботи мізки стануть на місце.
Бо оці ваші фобії плюс неохайність - це вже дзвіночки, що треба до лікаря.
Нехай щастить• 27 декабря 2022
Послушаешь знакомых, как обсирают дркгих ремонт, вкус, уборку и не хочется никого к себе звать. То ничем не угостила, то духовка грязная.
автор ШанельКуКу • 27 декабря 2022
Ответ дляПеченюшка
Я щиро дякую всім , хто вправляє мені мізки . Чоловік взагалі цим всім не париться , він мріє , що ми колись з´їдемо у більше житло
Тому нічого оновлювати в квартирі не бажає
Аноним НаВсеГда• 27 декабря 2022
так не приглашайте если не любите. встречайтесь дальше в кафе. Они к вам силой ломятся?
автор ШанельКуКу • 27 декабря 2022
Ответ дляeuhunter
Ну це ясно , що є в людей проблеми набагато складніші , ніж мої таргани в голові
автор ШанельКуКу • 27 декабря 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не ломляться. Але я ж була в них (,правда давно на початку знайомства . )а до себе не запросила ні разу
автор ШанельКуКу • 27 декабря 2022
Ответ дляНехай щастить
Я ніколи не обсираю інших , все , що помічаю тримаю при собі . Хоча , якщо задуматись , я ніколи не звертаю на порядки увагу, в пам´яті лишаються тільки враження від розмов ,від часу проведеного разом

Зефирная попка• 27 декабря 2022
Сестра... один в один я
Море Счастья• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
У вас просто низкая самооценка. Поверьте, ремонт тут ни при чем, даже если он такой, как вы описываете. Был бы хороший ремонт, нашлись бы другие причины. Есть масса людей живущих хуже вас, но не парящихся перед кем-то по этому поводу.
Все в голове, работайте над самооценкой.
Нуждаюсь в общении• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Мене це також втомлює
наверняка. у меня в детстве не было таких заскоков, хотя папа пытался дрессировать, чтоб я гладила и пылесосила тщательнее, он вообще любитель полчаса одно и то же место на ковре пылесосить.
в 26 разъехалась с родителями. и началось, как приходят, так сразу упреки что у меня не так. то я их встретила в пижаме и халате (родители дома ходят в футболках и спортивных костюмах, не в вечерних платьях), то у меня не убрано, то еще что. даже когда убрано было, находили до чего докопаться.
в итоге теперь они ко мне не ходят
Зефирная попка• 27 декабря 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
У меня кума сама приходит, мимо шла-зашла, и так постоянно, Ноый год, думали с мужем и ребенком втроем, нет, она припрется, прямым текстом сказала, что придет, говорю, что мы готовиться сильно не будем, холодные закуски, бутерброды, пару салатов, так муж ее возмущается, что голодный будет, она мне уже каких то продуктов надумала принести, что бы я готовила, и так каждые выходные, я уже прямым текстом говорю, что устала радоваться ее приходом, так она говорит, что я наглая, не скрываю, что не рада
Налогообложу• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Мене це також втомлює
Теж саме і в мене було в дитинстві. Перед тим, як прийдуть гості мала прибрати всю квартиру, ванну, туалет, вимити підлогу в загальному коридорі. Накрити стіл, допомогти мамі з приготуванням їжі, помити посуд під час приготування. Потісюм прибрати зі столу, помити посуд. Це все називалося - допомогти матусі. І так на всі свята, НР, великдень, дні народження. Мені 45, я ненавиджу гостів, нікого не запрошу до себе, свята в сім´ї не святкую, свекруха досі не може звикнути. Я так і кажу, ми не святкуємо, приходити не потрібно, можемо до вас прийти, якщо бажаєте сина привітати. Так, вважаю це травмою дитинства.
Новогодняя пальма• 27 декабря 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Так, вам до психіатра.
Думаете, если автор пойдет к доктору, то он придет и поклеит ей обои?
Суть в том, что не все люди умеют самостоятельно клеить обои и не у всех есть деньги сейчас, чтобы нанять человека, который умеет.
Аноним НаВсеГда• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
а вы уверены что они в к вам сильно хотят? я например спокойно отношусь могу пригласить к себе, или в кафе. А вот в гости ходить не люблю. не комфортно мне там на чужой территории, и не уверенно. я б на месте ваших знакомых не заметила что вы к себе не зовете, или даже порадовалась. То что с комплексами вам не мешает конечно к психотерапету, у нас всех есть свои тараканы для терапии, но тут похоже не только в гостепримстве дело, а то что вы сильно паритесь как всем угодить, что б чего там кто не подумал плохого. А это не от любви к себе идет.
Всех в сад• 27 декабря 2022
Тоже не люблю гостей,у меня ещё пару котов. А если гости живут без котов,собак и растений - то таких точно не приглашу.
Форточка с диоптриями• 27 декабря 2022
я тоже такая же. А вот у меня подруга вообще не парится, у нее практически всегда срач. Мы с ней дружим с 14 лет, так вот ее дом всегда был полон гостей, все просто обожали ходить к ней в гости, и саму подругу все обожали, никого не волновал ее срач)))
РойЛеля• 27 декабря 2022
Дуже стомлюють гості. Не люблю вночі прибирати, мити посуд
Налогообложу• 27 декабря 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Да есть такие люди. У них уютно, тепло и чай самый вкусный.