ПесиКот• 27 декабря 2022
Дівчатка поможіть, ЮЕ
Зайшла в кабінет ЮЕ
прийшло правило ,що треба подати документ отримувачів і ще щось , це і забула що саме ще потрібно додати до отримувачі до 1 січня
прочитала і забула
Скиньте їхні правили де це вказано
прочитала і забула
Скиньте їхні правили де це вказано
ПесиКот
• 27 декабря 2022
Допоможіть
Треба подати паспортні дані якісь сторінки не помню що саме і ще щось потрібно
Кинг-Конгша• 27 декабря 2022
Треба добавить фото 1 и 2 стр паспорта книжки или айди карты с двух сторон, всех получателей, если раньше не добавляли.