Банка з медом• 1 час назад
Ваш пошук роботи
Як ви знайшли свою роботу? Які методи використовували?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Сайт пошуку роботи
Рекомендації знайомих
Зверталися на саму організацію
Ваш варіант
PORKA• 1 час назад
Искала через сайты, нашла по знакомству. Это в какую графу?
Или Вас интересует сам процесс поиска, как самоцель?
Я тертий жук• 1 час назад
работа, на которой я сейчас - нашла меня сама
предыдущая, нашла в каком-то сайте
пришла на собеседование и вышла
чаще - ищу сама себе работу, без знакомых, связей или кумовства
предыдущая, нашла в каком-то сайте
пришла на собеседование и вышла
Банка з медом
• 1 час назад
Ответ дляPORKA
Все вірно ви написали. Якщо галочка, то як знайшли. А за те, що про досвід розказали дякую
Банка з медом
• 1 час назад
Ответ дляЯ тертий жук
предыдущая, нашла в каком-то сайте
пришла на собеседование и вышла
предыдущая, нашла в каком-то сайте
пришла на собеседование и вышла
Яким чином знайшли самі?
PORKA• 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
Вы просто задали 2 противоречивых вопроса, отсюда и мое уточнение
Виннипуховна• 1 час назад
Шукала вакансії на сайтах, та відправляла свої резюме у ті організації, які мене цікавлять, навіть коли в них не було відкритих вакансій
Банка з медом
• 1 час назад
Ответ дляPORKA
Зрозуміла! Дякую за уточнення! На жаль вже виправити не можу. Опитування «як знайшли». Друге питання це більш уточнення
БезВзяток• 1 час назад
Все мои работы были только по рекомендации.
Нет вру - кроме одной. Там обращалась непосредственно на предприятие
Я тертий жук• 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
Яким чином знайшли самі?
нууу, как всегда
зависит от цели, с которой я иду на работу
если время убить - мониторю, что есть интересного
если денег заработать - смотрю, что предлагают на тот уровень денег, который мне нужен
отбираю, и в первом, и во втором случае, что интересно, что нравится и подаюсь или звоню, чего они там хотят - резюме или звонок
Банка з медом
• 1 час назад
Ответ дляВиннипуховна
О мені така тактика дуже до вподоби! У вас спрацьовувало? Отримати ту посаду, яка не була зазначена?
Банка з медом
• 1 час назад
Ответ дляБезВзяток
Ви просили про допомогу в пошуці чи ви відмінно працювали й вас запрошували?
Виннипуховна• 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
Так, я отримала вакансію, яку ще не відкрили, а тільки збиралися
БезВзяток• 59 минут назад
Ответ дляБанка з медом
Первая работа после вуза - устроили родители.
Потом любовник предложил хорошее место и я согласилась.
Потом узнала, что освободилось место в другой организации - но они не открывали нигде вакансию - приехала на встречу непосредственно к руководителю этого направления и предложила свою кандидатуру). Мне кажется он охренел). Но меня взяли.
Проработала там до декрета. Потом родился сын и я долго работала мамой. Сын подрос - и я вышла уже не по своей профессии на непыльную офисную работу со стабильным графиком и без переработок, куда меня устроил муж)
Банка з медом
• 59 минут назад
Ответ дляЯ тертий жук
нууу, как всегда
Дякую за ваш досвід!
Банка з медом
• 56 минут назад
Ответ дляВиннипуховна
Супер! Я так один раз в житті писала, але мені не відписували. Хоч я вважала, що максимум зусиль доклала до пошуку роботи))
Виннипуховна• 55 минут назад
Ответ дляБанка з медом
Ви самі не телефонували, щоб дізнатися,чи дійшло ваше резюме до адресата?
Банка з медом
• 55 минут назад
Ответ дляБезВзяток
Класно! У вас багато досвіду, дякую, що поділилися!
Банка з медом
• 53 минуты назад
Ответ дляВиннипуховна
Ні, не телефонувала. Сподобалася організація, але в переліку вакансій не було тієї, що я хотіла. Напевно зайнята була. Але я собі плюсик намалювала, я ж спробувала)
Мона_Лиса• 15 минут назад
Через сайт нашла. Каждый день мониторила вакансии и отправляла резюме, куда интересно мне. 2 месяца активных поисков.
Голубая фишка• 4 минуты назад
Зхантили через Лінкедин.
Я не шукала роботу, бо до того два місяці, як вийшла на нову до цього. Але там мене не все влаштовувало, тому я не відмовилася від пропозиції поспілкуватися. Майже два місяці мене ще чекали. Ось, три дні на новому місці.
Попередню знайшла через робота.юа. Скинула резюме, мене запросили.