olya stamhalieva• 27 декабря 2022

Сосет большой палец

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, как отучить 11 месячного ребенка сосать большой палец.
Пустышки с самого раннего возраста не принимает(пробовали разных форм). Сосет палец только когда засыпает и если хочет кушать.
Спасибо большое
SectetlyYours• 27 декабря 2022
У меня тоже так было.
Ничего. Вырос нормальным человеком
автор olya stamhalieva • 27 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
У меня тоже так было.
Ничего. Вырос нормальным человеком
Вы ничего с этим не делали?
miks• 27 декабря 2022
Моя дитина переросла. Було так само, жодних пустушок не брала, тільки палець. А потім поїхала до бабусі і та їй сказала, що палець смоктати не можна. От хтозна як так сталося, але з того дня перестала.
Може вік прийшов, а може авторитетна людина зробила зауваження.
Ответ дляmiks
Спасибо, немного успокоили. Пробовала не давать палец, она начинает плакать, уснуть не может, становится жалко
Allize_di• 27 декабря 2022
Автор, в нас так само. Пустушки не бере, на штучному вигодовуванні з 6 місяців. Педіатр каже, що дитина так заміняє груди перед засипанням, заспокоюється.
miks• 27 декабря 2022
Ответ дляolya stamhalieva
Свекруха розказувала, що коли заборонила смоктати палець, мала теж крутилася і не могла заснути.
Я й досі вважаю це якимось чудом, бо що ми тільки не пробували: і мазали палець гірким, і рукавички вдягали, може й щось, не згадаю, бо давно було. А бабуся просто попросила.
Александра-9f78• 28 декабря 2022
Тоже было. Скорее всего зубки беспокоят. Я давала небольшие резиновые игрушки. Грызла малая их. Со временем прошло сосание пальцев
elenavka2008• 28 декабря 2022
син смоктав дуже довго, десь рочки в три відівчили ,що на вулиці не можна , ручки брудні, потім потихеньку і вдома коли брав пальчик до рота м´яко робили зауваження, коли мультики дивився сідав сам на руки собі, коли засинав ,я тримала руку .А вот серед ночі довго смоктав , но він і не пам´ятав цього років до 7-8 , але переріс .