Ростки жимолости• 15 августа в 18:06
Багаторазові підгузки
Розкажіть про ваш досвід, якщо ви користувалися.
Цікавить для старших дітей, не для немовлят
дякую
Ростки жимолости
• 15 августа в 18:10
Ответ дляКубик Рубика
а потом их стирать надо прям с говном?
читати ви умієте, з розумінням - біда.
Джавеліна• 15 августа в 18:11
Ответ дляКубик Рубика
а потом их стирать надо прям с говном?
Я вот одноразовыми не пользовалась, но из обычных говно в унитаз выкидываю, а использованный подгузник в мусорку. С одноразовыми наверное так же, только не в мусорку а в стирку.
Кстати помню как старшую к горшку приучала - такая же схема + трусы замочить, прополоскать и только потом уже стирать.
Анонім Завгосп• 15 августа в 18:15
Використовувала і для немовлят, і для старших. Пробувала різні. Дісана і вкладки із буретного шовку безперечно найкращий варіант для малюків. Для старших купувала нашу Катінку. Але я не знаю, де її виробляли, можливо, вже закрито виробництво. Кулабейбі відстій, протікає, але самі вкладиші якісні
В моїй хаті моя правда• 15 августа в 18:20
Ответ дляАнонім Завгосп
Катинку в Киеве, но давно не делают (до войны еще)
Кулабеби тоже до войны закрылись/ то просто китай привозили оптом.
Дисана, кстати, тоже не завозится уже в Украину на сколько я знаю. Или совсем маленькими партиями. Но они классные, да.
В моїй хаті моя правда• 15 августа в 18:21
Для приучения к горшку вообще отлично.
Они более впитываемые, чем обычные трусы - луж не получается
а ребенку так же мокро - так что зависимость вырабатывается
Готова до другої• 15 августа в 18:22
Мені не сподобалося, пробувала на синові у віці після року.
Відпирати їх досить важко. Міняти треба набагато частіше, ніж одноразові.
Мені більше сподобалися трусики для привчення до горщика. Це трохи пізніше. Тонкі.
Анонім Завгосп• 15 августа в 18:23
Ответ дляНе танцую- но пою
Вот зачем это нужно? Себе тоже прокладки стираете,?
У мене багаторазові щоденки і на кінець місячних, також під чашу можу використати
В моїй хаті моя правда• 15 августа в 18:23
Ответ дляНе танцую- но пою
я стираю, да
у меня есть и многоразовые трусы даже
и одноразовые прокладки
чередую как мне удобно
так же с многоразовыми подгузниками. если дома - использую. Если едем с дитем по делам - надеваю одноразовый
у меня есть и многоразовые трусы даже
и одноразовые прокладки
чередую как мне удобно
Не танцую- но пою• 15 августа в 18:25
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
я стираю, да
у меня есть и многоразовые трусы даже
и одноразовые прокладки
чередую как мне удобно
у меня есть и многоразовые трусы даже
и одноразовые прокладки
чередую как мне удобно
Жах
Не танцую- но пою• 15 августа в 18:31
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
в чем?
Во всем. Зачем стирать мочу и месячные,если давно придумали одноразки
В моїй хаті моя правда• 15 августа в 18:31
Ответ дляНе танцую- но пою
Вам лично какое дело, что стирают и вообще делают другие люди???
Я это делаю для экологии и экономии денег.
Ростки жимолости
• 15 августа в 18:32
Ответ дляНе танцую- но пою
Тому що дитина все ще спить у підгузу. Вже місяць у неї виходить спати цілу ніч без інцидентів і я думаю не купувати більще одноразових підгузків, а використати багаторазовий.
Собі теж думаю купити трусики для місячних.
Не танцую- но пою• 15 августа в 18:32
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А воду и свет дешевле? И средства для стирки
Ростки жимолости
• 15 августа в 18:33
Ответ дляАнонім Завгосп
Розкажіть. Мені треба, я не знала щоденні бувають багаторазовими.
Я погуглю, але мені дійсно цікаво
Не танцую- но пою• 15 августа в 18:33
Ответ дляРостки жимолости
Трусы для месячных прекрасные одноразовые в Еве.
Это же насколько народ обнищал, в прошлое стирать тряпки ...
В моїй хаті моя правда• 15 августа в 18:34
Ответ дляНе танцую- но пою
я стирала подгузники вместе с остальной детской одеждой.
Все равно собирать целую машинку или запускать половину только с человечками, бодиками и штанишками.
Или засунуть все сразу и постирать в одной машинке
В моїй хаті моя правда• 15 августа в 18:35
Ответ дляНе танцую- но пою
Вы видели сколько стоит комплект подгузников Дисаны???
вы уверены, что это ’обнищал’???
Не танцую- но пою• 15 августа в 18:37
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
вы уверены, что это ’обнищал’???
Уверена
Ростки жимолости
• 15 августа в 18:38
Ответ дляНе танцую- но пою
Так ж одинаково - прати. Трусики, білизну і сушити матрас, чи всього лиш один підгузок
Так само з місячними, у мене є зміни з циклом, лікар каже вікове. І мені реально не зручно зараз з прокладками і тампонами. Дівчата, вони почали шуршати зараз. Я чесно вам кажу. Йду і шуршить, а мені треба тижні два з цим ходити. Тому мені зручно просто у трусах ходити, одноразову ставлю звісно, загалом вистачає, але часто протікає.
Тому я б носила труси, які можна прати. Й так перу їх.
В моїй хаті моя правда• 15 августа в 18:38
Ответ дляНе танцую- но пою
Уверена
ну ошибайтесь дальше
Я пользовалась ими и 16 лет назад, и 8 лет назад, и сейчас уже приготовила - через 2 месяца понадобятся.
Но, повторюсь, по-поводу цены вы глубоко ошибаетесь. Дисана немецкая комплекты очень дорогие.
Не танцую- но пою• 15 августа в 18:55
Ответ дляРостки жимолости
Що у вас шуршить?
Анонім Завгосп• 15 августа в 21:59
Ответ дляНе танцую- но пою
Я не пісяю в труси. Для місячних маю чашу. Під кінець можу чашу вже не використовувати, але для підстраховки використовую багаторазові
Анонім Завгосп• 15 августа в 22:00
Ответ дляНе танцую- но пою
Як ви маєте розрахунки екологічного відбитку для кожного із цих товарів, то викладіть їх тут, не соромтеся.
Анонім Завгосп• 15 августа в 22:01
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
вы уверены, что это ’обнищал’???
Ахахах))) що ж ви людині картинку псуєте