Дело было давно• 28 декабря 2022

Помните тему с ясновидящей? "Смотрящая" ник, кажется

Девушки всем привет!
Помните пару месяцев была тема, в которой девушка отвечала на вопросы? Видящая.
У кого сбылось её предсказание?
Танцепесенная• 28 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Бачила наслідки ворожбитств, людей, які цим займалися. На все життя спогади. Ліпше не лізти в це все. Духовні сили реальні. І такими речами ви їх впускаєте в своє життя.
С чого ви взяли, що це розплата за щось? Є дуже багато людей з нещасливим життям які ніколи не гадали. А вони за що платять? Я не вірю в забобони про гріх гадання.
Ситечко для мыслей• 28 декабря 2022
Ответ дляТанцепесенная
Та ви вільна людина і можете робити що хочете. Але за кожен крок є плата. Можна і таким займатися, але є наслідки. І краще їх не знати і не відчувати. Не йдеться про щасливе/ нещасливе життя, то зовсім інші духовні закони. Що такого грандіозного ви дізнаєтеся гаданням? Нічого.
Ms. Скромность• 28 декабря 2022
Ответ дляДело было давно
мне написала, что зимой встречу военного и в этом году не будет отношений, но они были..
Походу, Ваш военный мне перепал))) Никак отделаться не могу..))
Протея• 28 декабря 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Це не та, що всім розклади на кохання і відносини робила, а вчора тему створила про свого абьюзера, не знає що з ним робити. Питала чи є майбутнє у таких відносин. Ото я ржала.
женщина, вы чудная? а какое отношение расклады другим касаются моей личной жизни?
автор Дело было давно • 28 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
🤣🤣🤣🤣🤣🤣😁😁
Томатико• 28 декабря 2022
Ответ дляТанцепесенная
Вірю у існування вищих сил. Але поділ між добром і злом дуже умовний. Ми чомусь сприймаємо Бога, як абсолютне добро. Це не так. І нинішня війна тому доказ.
Погоджуся. у монети дві сторони, але все одно монета одна
Томатико• 28 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Що Ви вкладаєте в поняття ’духовні сили’?
Ситечко для мыслей• 28 декабря 2022
Ответ дляТоматико
Сили добра - Бог, сили зла - сатана, диявол. Противага добра і зла. Людина маж свобідну волю вибирати на чиїй стороні бути.
Дайте подумать• 28 декабря 2022
Я помню эту тему но мне девушка эта так и не ответила.
Но была другая девушка, ник Томатико, тема за 16 августа. Я спрашивали или вернусь домой в сентябре. Ее ответ был, что после 20 ноября. Так и получилось. Хотя я не верила особо и даже билеты собиралась бронировать. А насчет личной жизни пока не сбылось, посиотрим.
Алина8778• 25 января 2023
Удалено администрацией...
Томатико• 25 января 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
Навіть піп в церкві каже, що немає людини без гріха. Бородьба добра і зла це є = життя, якщо добро перемагає (душа в кінці земного шляху потрапляє у Вічне Царство)