лаМпочка• 28 декабря 2022
Термобілизна для військового
Дівчата підкажіть будь ласка термобілизну гарної якості, може є спец магазин де можна ще і шкарпетки купити
В кого чоловіки в ЗСУ, відправляєте подарунки? Що даруєте? Буду вдячна за відповіді 💙💛
Малая Налегке• 28 декабря 2022
Если брать 5 штук, то дешевле. У них (esdy) вообще много всего тактического по хорошим ценам.
КошкинДом• 28 декабря 2022
Носки идеально махровые, защитного цвета с надписью ЗСУ. Погуглите. Они отличные! Специально идёт под берцы, высокие, достаточно теплые.
Ксерокопия ночи• 29 декабря 2022
Братові купувала йому дуже сподобалася Norheim, це Норвегія, мериносовая шерсть, заказала ще один комплект на зміну на новий рік