Трактор Вика• 28 декабря 2022
Перекладіть фразу на англійську. Допоможіть
Якщо Ви відправите посилку на адресу в Нідерландах, то надішліть мені трек номер .
к.Буланова• 28 декабря 2022
первеодчик неа?
--
If you send the package to an address in the Netherlands, please send me the track number.
--
Иванка Бур• 28 декабря 2022
Я бы так написала: Could you please send me the track number if you send the package to an address in the Netherlands?
Телочка• 28 декабря 2022
Ответ дляpusher
If you send the posylku to adress in Holland,please give me a trek namber
Ну не позорьтесь)
Кисельная барышня• 28 декабря 2022
Ответ дляТелочка
А posylku?)))
а Holland? ))
це відправлення можна буде довго шукати
Трактор Вика
• 28 декабря 2022
Ответ дляИванка Бур
О! А не the adress, бо я адрес надсилала вчора.
Трактор Вика
• 28 декабря 2022
Ответ дляИванка Бур
Вдячна!
Иванка Бур• 28 декабря 2022
Ответ дляТрактор Вика
Тогда the, вы же не уточняли, что речь о конкретном адресе.
Трактор Вика
• 28 декабря 2022
Ответ дляИванка Бур
Вдячна. Я не широко використовую англійську мову, тому вимушена звернутися за допомогою, гугл.перекладач добре, але він не завжди коректний. Практика є практика. Вдячна.
Иванка Бур• 28 декабря 2022
Ответ дляТрактор Вика
Нема за що) Гарного дня!
ПироженкА• 28 декабря 2022
Ответ дляПротея
лучший вариант
Только please лучше в конце, а перед ним - запятую
Трактор Вика
• 28 декабря 2022
Ответ дляИванка Бур
Нема за що) Гарного дня!
А ще:
вона повідомила, що три поштові відділення обслуговують цю адресу. Чи можа буде дізнатися відділення на яке прийде посилка?
She informed that three post offices service this post address, would you inform me which the post office where to get a parcel
Иванка Бур• 28 декабря 2022
Ответ дляТрактор Вика
А ще:
She said that this address is serviced by three post offices. Can I find out the number of the post office where the package will arrive?
Трактор Вика
• 28 декабря 2022
Ответ дляИванка Бур
Супер. От практичні знання є знання,