Рябушка Ку• 28 декабря 2022
Некст, не проходить оплата - видає помилку.
Всім привіт!
Дівчата, хтось купував сьогодні чи днями Некст? У мене чомусь не проходить оплата. Банк каже що з його сторони все ок. Помилка обробці платежу саме Некст. Не розумію як купити.
Трусиковед• 28 декабря 2022
Тут писали,что нужно разрешить двойную конвертацию.Вы ставили галочку разрешить её?
Рябушка Ку
• 28 декабря 2022
Ответ дляТрусиковед
Так, я її включила й ліміт дозволяє здійснити покупку. Не розумію що не так
від лінії підтримки Приват банку допомоги нуль. Вони кажуть що з боку банку все ок
Трусиковед• 28 декабря 2022
Ответ дляРябушка Ку
Попробуйте с разных браузеров. Ещё были варианты ,когда был включен ВПН и система не пропускала.ФИО латиницей.
Рябушка Ку
• 29 декабря 2022
Ответ дляТрусиковед
Дуже дякую! Спробувала в іншому браузері - оплата пройшла.
Трусиковед• 29 декабря 2022
Ответ дляРябушка Ку
Рада что смогла помочь.