Добрий вечір! Мамі перерахували кошти 995 грн матдопомога мешканцям Києва від Дерево надії. Що це за допомога, хто в курсі?
Moon shine• 28 декабря 2022
Так от що сьогодні мені прийшло на картку. Я теж без поняття. Ніде не реєструвалася. Лише весною як впп .
Moon shine• 28 декабря 2022
А ваша мама де реєструвалася? Яби батьків пенсіонерів зарежструвала. Просто не знаю.
Moon shine• 28 декабря 2022
Ответ дляФризе
Додаткові гроші не зайві, але теж не знаю що це. Мама зателефонувала, переживає, чи не шахраї
Ні. Мені така мама сума. А аона десь реєструвалася до цього?
Moon shine• 28 декабря 2022
Ответ дляФризе
Реєструвалася на допомогу по 2200 на 3 місяці, але нічого поки не призначали.
Ясно. Моїй виплачують. 2220 грн. Вже 2 рази виплата через верстерн юніон прийшла.
А мені 995 грн сьогодні