Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
ПочтальЁнша• 29 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
То есть ребёнка делали вместе, а вы предохранятся не научили, а виновата во всем невестка?? Сыначку обидели 🙈
Боже. Причем здесь это? Выбрал сын девицу, мама которой не научила культуре, не дала воспитание нормальное, не привила аккуратность, такт и чувство меры. ’Сыначка ’выбрал горе неотесанное да и все. А сто с лишним лайкнувших ваше не очень умное замечание- это такие же горе-мамаши, воспитывающие ’ доставку’, ’ пыль слоями’ и прочее. Главное, чтобы нашла айтишника с квартирой и тачкой. А вот мамы мальчишек как раз таких оборванок и не хотят и имеют на это полное право ( не вмешиваться естественно в дела взрослых детей, а не хотеть и не желать такого чучела своим сыновьям и имеют право). У автора еще выдержка железная, у меня эта лентяйка бы на порог не ступила уже.
ИзЮмрудная• 29 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Ви не зрозуміли. І я ж написала,що не хочу вас затримувати і гаяти ваш дорогоцінний час На все добре
Я все добре зрозуміла. З чого це я маю піти звідси?
Це ви мабуть понаписували, що вже заплутались, але нічого-буває
миссАрфография• 29 декабря 2022
Ответ дляИзЮмрудная
От і тут ви нічого не зрозуміли.
Я просто прошу вас вже втретє не писати мені)
Чупокабра• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До чого тут ваша подружка? Чи її батьки також ваших ігнорили і ховались? А може зателефонували, вибачились і допомогу запропонували, як всі нормальні люди?
Хай би там що між тими дітьми сталося, Но вона ж швидку не викликала, ховається і слухавку у хлопця не бере. Чого ж ховатися, як невинна? Чого ж не дізнається як здоров’я коханого чоловіка?
Я не знаю чого ховається, але ж ми чуємо тільки версію мами. Навіть їй син не хоче нічого пояснювати чомусь.
Чупокабра• 29 декабря 2022
Ответ дляПартизанка
А всего - то надо бьіло научить пользоваться презервативами
Золоті слова
ИзЮмрудная• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
А ви не перегибаєте часом? Можна ж і бан отримати
Вас заносить, дорогенька! А то про жопу віршики тільки і можете писати.
Золотая орда• 29 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
Ну моя б свекруха отримала б такої здачі, що не з’являлась би біля мене, якби у будь якому випадку почала на мене задиратись
А то такі всі прям браві)))
Ой, как страшно) у меня такой невестки как выдаже и не было бы. Или она быстро исчезла бы в закат) зря вы думаете что все ’свекрухи’ беспомощные овцы
ИзЮмрудная• 29 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
От і тут ви нічого не зрозуміли.
Мені подобається) з чого б це? І докази, будь ласка, де я не вам і не те відповіла?
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Ні, не перегибаю . Бо ви мене нагло оббріхуєте. Так шо дивіться, щоб самі в бан не полетіли ща брехню
Золотая орда• 29 декабря 2022
Ответ дляИзЮмрудная
А ось і загадка. Щож мало статися, що вона так різко зникла?
Може не все там так, як автор пише? Може вона щось наговорила а синок не підтримав, а може й син винуватий, тому й мовчить.
Прям дівчині нема чого робити-на другому місяці свого нареченого лупанути і відморозитись від нього. Можна подумати у неї 10 ходок і діти по лавках, казна що пишуть тут...
Вы мне напоминаете адвоката преступника) а может жертва сама виновата, может он сказал чего не так, и его избили за это, понять простить и отпустить, ага
ЛолитаНеРазлита• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так може він перед нею в чомусь винний?
Чупокабра• 29 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
А чим хлопець відрізняється від тієї дівчини? Тіж самі проблеми.
ИзЮмрудная• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Для вас норма так спілкуватись з людьми? Я в пості написала вас і ще одну пані, вона про аборти, ви від шлюбу відмовляєте наполегливо. Це форум, тут не завжди можна інтонацію, емоції передати.
Але ви мене ні за що образили. Читаю я і думаю жопою, по-вашому.
Добре, нехай так і буде, ловіть бан
ЛолитаНеРазлита• 29 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Так она к автору вроде и не рвётсяИ почему оборванка? Доставку только оборванки заказывают?
ИзЮмрудная• 29 декабря 2022
Ответ дляЗолотая орда
Мені не зрозумілі нападки на дівчину. Ніхто нічого не знає, але вже пришили їй усі смертні гріхи.
Не вірю я в те, що він бідний маленький хлопчик і отримав від маргіналки, хвойди й таке інше, як тут понаписували вже
миссАрфография• 29 декабря 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Ну давайте вчетверте і в останнє,а? Все,що я хотіла,я вам написала. Ви не розумієте. Ну то що я маю робити? Або до посиніння щось тут вам писмти,або припинити діалог. Я обрала другий варіант. Про це вже 4 рази вам написала))
Мені не цікавий співрозмовник,який і з четвертого разу не розуміє. Я не про вас. Це взагалі)) ви ж не будете витрачати свій час на людину,яка вас не розуміє і не чує. От і я не маю бажання.
Відповідати більше не буду.
Дякую і всього найкращого
Золотая орда• 29 декабря 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Мы обсуждаем ситуацию, описанную в стартпосте. И чтоб вы понимали, девке можно предьявить за телесные средней тяжести, так как он ее не бил, а у самого - травма.
И да, мадам таки маргиналка
миссАрфография• 29 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Печально то,что многие мамы девочек сейчас вкладывают дочерям в голову,что они созданы,чтобы потреблять.
Скажите, пожалуйста, как Вы объясняете сыну,что нужно избегать таких девочек? Как сделать так,чтобы не повторить ситуацию автора?
ИзЮмрудная• 29 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Відповідати більше не буду.
Дякую і всього найкращого
Добре, що ви така розумна) я дуже рада за вас і ваших цікавих співрозмовників! Але з мене дурну робити не треба, ось і все. Тут все можна перечитати і якщо у вас в голові не вкладається цей діалог, то може проблема не в мені?

Я просто вам відповіла у вашій же манері, але вам чомусь не сподобалось.
Золотая орда• 29 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
У мальчика дрлжна быть адекватная самооценка, формируемая с детства. Тогда он не позволит такого отношения к себе. Я так думаю
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Добре, нехай так і буде, ловіть бан
«Мені моторошно читати, що ви і мама микити пише, щоб не давали їм одружитись і на аборт вели.»
Чи не ви писали?
Ще раз, коли і в якому пості я про аборт писала? Бо ви вже викручуватись почали.
Оббріхувати людей не потрібно, тоді і співрозмовників лояльні будуть
вкрации• 29 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Чи не ви писали?
Я так понимаю, для некоторых отсутствие свадьбы = автоматически аборт.