Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022
Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!
Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
Але ситуація на днях просто вбила.
І от питання, що це за любов така?!
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вишнёвая Леди• 28 декабря 2022
То есть ребёнка делали вместе, а вы предохранятся не научили, а виновата во всем невестка?? Сыначку обидели 🙈
Сосулька• 28 декабря 2022
не треба любити зараз
отойдите на время, дайте им пожить самим шишки набить
но дела, мне кажется, не будет, к сожалению
Сиамская сороконожка• 28 декабря 2022
Нехай син її любить, ви не зобов’язані любить. Просто будьте чемними да і все
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Дурень син, що подзвонив мамі за допомогою
Я б на місці жінки прибила би
Доктор Хаос• 28 декабря 2022
Так виходить, що як би не вдарила, то й кісту б не найшли? То може і на краще сталося
Обнимашкина• 28 декабря 2022
Как говорится, не было бы счастья. Если бы они не баловались, никто не узнал бы, что у Вашего сына киста.
Маргарита и Мастер• 28 декабря 2022
Мы с будущим мужем только съехались и во время игрищ меня щекотал и я резко бровью в его зуб приложилась. Уже через час у меня был такой фингал, будто то не зуб был, а кулак. Мне 21 год был, до сих пор ржем.
А как киста от удара образовалась? Иди благодаря удару узнали о ней?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
браво
та Автор тій невістці ноги має цілувати за те, що та на поблему сина вказала так
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляМарафетчица
Кіста??? Від того, що вдарила?
Так, від удару
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ви не навчили сина захищатися? Якщо невістка сильно буде бити, швидше прийде додому.
Добротная• 28 декабря 2022
Чота ваша невісточка - боксер якийсь у минулому
Не знаю, що порадити
Незрозуміло чомуви журилися через дитину, якщо журитися потрібно геть через інше
Не знаю, що порадити
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
Кіста від удару лікар сказав
Обнимашкина• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
браво
Своеобразно, конечно, но как оказалось, с толком
Мядуза аля моргонер• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Так, від удару
А что ваш сын по этому поводу думает? Здесь вы понимание вряд ли найдете. По мнению советчиц - мужчина - не человек.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
+10000000000000000000000
Акукарача• 28 декабря 2022
Ну, дурачились, неудачно. Киста то уже была, скорее всего, не от удара она появилось. Вам ее любить необязательно, а ей необязательно пахать на ваших глазах, чтобы вы ее полюбили. Они сами разберутся, сам притрутся к друг другу, ребенок ещё внесёт коррективы. Вы лучше молитесь, чтобы семья у них была дружная и поддерживали друг друга, а не какого-то супер отношения к вам, чтобы вы ее ’полюбили’.
Гравицапа• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Я б на місці жінки прибила би
Удалено администрацией...
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
А бить при этом мужчину в пах обязательно?
Автор,я б нафиг эту неумную девицу послала
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Кіста від удару лікар сказав
а Вам не пофігу якщо ВІН ЇЇ ЛЮБИТЬ???
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Я б на місці жінки прибила би
Она его и так прибила
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
Удалено администрацией...
жінка його може і любить
а синок - дурень, бо до мамки дзвонить
Мядуза аля моргонер• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
а Вам не пофігу якщо ВІН ЇЇ ЛЮБИТЬ???
А если он ее приложит и зубы выбьет, например? Ну от любви чистой и большой. Ее родителям должно быть пофигу или нет?
Рюмка ДЗЫНЬ
• 28 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Пипець((( оце виховали(((( 19 років, там ще мозку нуль, а вже отєц
Що ж зробиш
Уравнобешенная• 28 декабря 2022
Ну не спеціально ж вона його так вдарила, мабуть дуркували і випадково так вийшло.
А от чого вони самі не розібраличя і не поїхали в лікарню то питання.
Як дітей робити, то дорослий, як живіт заболів, то дитинка.
А з дитиною він що робити буде?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
кто послала бі? мама???
а мальчик молчит?)))