Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
Вишнёвая Леди• 28 декабря 2022
То есть ребёнка делали вместе, а вы предохранятся не научили, а виновата во всем невестка?? Сыначку обидели 🙈
Сосулька• 28 декабря 2022
не треба любити зараз
отойдите на время, дайте им пожить самим шишки набить
но дела, мне кажется, не будет, к сожалению
Сиамская сороконожка• 28 декабря 2022
Нехай син її любить, ви не зобов’язані любить. Просто будьте чемними да і все
Мядуза аля моргонер• 28 декабря 2022
Она у вас конкретно шибанутая. Сочувствую.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Дурень син, що подзвонив мамі за допомогою
Я б на місці жінки прибила би
Марафетчица• 28 декабря 2022
Кіста??? Від того, що вдарила?
Доктор Хаос• 28 декабря 2022
Так виходить, що як би не вдарила, то й кісту б не найшли? То може і на краще сталося
Стеклянная мышь• 28 декабря 2022
Кіста чи гематома?
Обнимашкина• 28 декабря 2022
Как говорится, не было бы счастья. Если бы они не баловались, никто не узнал бы, что у Вашего сына киста.
Маргарита и Мастер• 28 декабря 2022
Мы с будущим мужем только съехались и во время игрищ меня щекотал и я резко бровью в его зуб приложилась. Уже через час у меня был такой фингал, будто то не зуб был, а кулак. Мне 21 год был, до сих пор ржем.
А как киста от удара образовалась? Иди благодаря удару узнали о ней?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
браво
та Автор тій невістці ноги має цілувати за те, що та на поблему сина вказала так
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляМарафетчица
Кіста??? Від того, що вдарила?
Так, від удару
Белая котичка• 28 декабря 2022
А чому вдарила не питали? І де удар а де кіста!
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ви не навчили сина захищатися? Якщо невістка сильно буде бити, швидше прийде додому.
Добротная• 28 декабря 2022
Чота ваша невісточка - боксер якийсь у минулому
Не знаю, що порадити
Незрозуміло чомуви журилися через дитину, якщо журитися потрібно геть через інше
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
Кіста від удару лікар сказав
Обнимашкина• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
браво
Своеобразно, конечно, но как оказалось, с толком
Мядуза аля моргонер• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Так, від удару
А что ваш сын по этому поводу думает? Здесь вы понимание вряд ли найдете. По мнению советчиц - мужчина - не человек.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
+10000000000000000000000
Акукарача• 28 декабря 2022
Ну, дурачились, неудачно. Киста то уже была, скорее всего, не от удара она появилось. Вам ее любить необязательно, а ей необязательно пахать на ваших глазах, чтобы вы ее полюбили. Они сами разберутся, сам притрутся к друг другу, ребенок ещё внесёт коррективы. Вы лучше молитесь, чтобы семья у них была дружная и поддерживали друг друга, а не какого-то супер отношения к вам, чтобы вы ее ’полюбили’.
Гравицапа• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Я б на місці жінки прибила би
Удалено администрацией...
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
А бить при этом мужчину в пах обязательно?
Автор,я б нафиг эту неумную девицу послала
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Кіста від удару лікар сказав
а Вам не пофігу якщо ВІН ЇЇ ЛЮБИТЬ???
миссАрфография• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Я б на місці жінки прибила би
Она его и так прибила
мегамоСГ• 28 декабря 2022
Пипець((( оце виховали(((( 19 років, там ще мозку нуль, а вже отєц
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
Удалено администрацией...
жінка його може і любить
а синок - дурень, бо до мамки дзвонить
Мядуза аля моргонер• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
а Вам не пофігу якщо ВІН ЇЇ ЛЮБИТЬ???
А если он ее приложит и зубы выбьет, например? Ну от любви чистой и большой. Ее родителям должно быть пофигу или нет?
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Що ж зробиш
Уравнобешенная• 28 декабря 2022
Ну не спеціально ж вона його так вдарила, мабуть дуркували і випадково так вийшло.
А от чого вони самі не розібраличя і не поїхали в лікарню то питання.
Як дітей робити, то дорослий, як живіт заболів, то дитинка.
А з дитиною він що робити буде?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
кто послала бі? мама???
а мальчик молчит?)))