Блинчик Мой• 29 декабря 2022
Мене смущає талія
Моя ж талія. Особливо, коли я одягаю приталений пуховик прямого крою. Моя талія мене ну дуже смущає, коли я така йду по вулиці. Є у когось така ж проблема? Як справляється? Що можете мені порекомендувати?
Кудряшка Сью• 29 декабря 2022
Ответ дляРяженка
Ем… що?
Що з талією не так? Чи з її відсутністю?
Типа в пуховике не ярко выражена))
ОдинРазНадетое• 29 декабря 2022
У цьому випадку можемо лише порадити не смущатись.
І перечитувати те, що пишите перед відправкою, щоб ще хтось зміг зрозуміти написане крім вас.
ЯНаПэПэ• 29 декабря 2022
о, я розумію. у мене так же було колись..куртка пуховик і ше і по коліно, і я така пряма як прямокутник іду аххааххах
фу, жах. як згадаю вздрогну.
тепер ношу коротку косуху, але і в ній шось не то...я вже не знаю...чи може оверсайз брати, аби вже теліпатись як карандаш в стакані чи що, може так краще буде
фу, жах. як згадаю вздрогну.
КохайтесьЧорнобровi• 29 декабря 2022
Навіщо в зимовому пухоаику талія? Я більшого розміру купила, щоб вдягти 3 кофти.
Блинчик Мой
• 29 декабря 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Типа в пуховике не ярко выражена))
Навпаки - якраз таки виражена і це мене дуже смущає
Блинчик Мой
• 29 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Та не партеся, то не найбільша ваша проблема
Думаю, я краще від вас знаю ціну своїх проблем
Ниф_ниф• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Носіть оверсайз
Блинчик Мой
• 29 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А у ває виражена талія природньо?
Ниф_ниф• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
А шо робити з ними не знаєте?
Блинчик Мой
• 29 декабря 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
фу, жах. як згадаю вздрогну.
У мене навпаки дуже видно талію і мене напружує, що вона помітна, на жаль(
Кто крайний?• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Якби ви навчилися проблеми формулювати, їх би було менше) І градус пафосу би трохи приглушити, але то вкусовщіна вже, канєш)
Кудряшка Сью• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
О чудо автор, наконец то изложила свои мысли чётко
Кто крайний?• 29 декабря 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Щось краще від цього не стало 😂
Кудряшка Сью• 29 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Щось краще від цього не стало 😂
Ну теперь хоть худеть не будут советовать))
Котенок аки рысь• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Мене бентежить ваше смущає, більші ніж ваша талія)))
Крапипопка• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Не представляю пуховик в котором была бы выражена талия ярче чем без него.
Может вы на два размера меньше на себя натянули?
ЯНаПэПэ• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
тю..і чим же напружує? чому ви хочете аби її не видно було? як на жінку то дивне бажання, зазвичай всі прагнуть навпаки))
Рассказница• 29 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
А ви фоточку зробіть, ми подивимось, може ви собі просто фантазуєте, і все не так погано?