ПоЗиТиВнАя• 29 декабря 2022
Як делікатно пояснити людині, що з його думкою не рахуються
Мій чоловік кожного ранку перевіряє телефон, щоби бути в курсі чи не сталося щось з його дитиною. Дитину дуже любить. Але мати дитини його ніколи ні про що не повідомляє- змінили школу, про це сказала донька, піднялася висока температура, їздили в лікарню- теж сказала донька вже після, поїхали з міста на канікули, теж дізналися від дитини, а на повідомлення чоловіка мати дитини навіть не відповіла. І він робить вигляд, що не розуміє, що його ніколи ні в що ставити не будуть. Він тільки платить аліменти. Мати дитини також заміжня вже.
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляПартизанка
Вам не потрібно туди влазити, то його дитина ,а він люблячий тото
Так я розумію. Просто шкода власного чоловіка. І так він дійсно люблячий тато. А дитина, на жаль має дуже мало поваги до тата
Любящая болтать• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну що ж поробиш. Головне свою правильно виховуйте.
Партизанка• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Він сам має дійти до цього розуміння.
Кучерявочка• 29 декабря 2022
Ребенок отцу все рассказывает. Зачем его матери дублировать информацию?
Любящая болтать• 29 декабря 2022
Ответ дляКучерявочка
Шоб автор писала, що колишня дружина життя не дає, постійно пише.
)
Аристократка-тунеядка• 29 декабря 2022
Вы хотите, чтоб они каждый вечер трепались как прошел день ребёнка? Я бы радовалась на вашем месте
БЦАшка• 29 декабря 2022
Вы не знаете объективно, чувств матери ребенка, моя подруга тоже не общается с отцом ребенка в плане важных деталей, он платит алименты, но у нее есть на то причины.
АфродитаПетровна• 29 декабря 2022
Ответ дляКучерявочка
Теж не розумію. Якби дитина жила з татом, сумніваюсь, щоб він відчитувався за кожен рух.
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так я теж радію. Але також хочу щоби він попустився в цьому питанні і не чекав, що його будуть попереджати.
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Так ви праві
Аристократка-тунеядка• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так и скажите: хочу, чтоб он забил на дочь
АфродитаПетровна• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та пишіть вже як є - Вас бісить його увага до дитини.
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Можливо. Мене мабуть просто дратує це смикання до телефону щоранку «перевірю чи не стадолося щось із малою». Я йому кажу, що якби стадос щось критичне, то тебе би повідомили. Дитині 7 років
БЦАшка• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так ви праві
Возможно, были важные моменты, на которые мать ребёнка ожидала какую-то определенную реакцию, ее не было или она была другая, после этого она решила все важные решения принимать сама. Если муж хочет, пусть выясняет с матерью ребёнка, вам в это лезть не стоит. Если он не делает решительных шагов, значит есть на то причины.
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Ні не бісить його увага до дитини. Дитина живе у нас кожні вихідні і уваги отримує вдосталь і від нього і від мене
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Його дочка живе у нас кожні вихідні. Це тут ні до чого
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Так думаю ви праві. Краще триматися осторонь
БЦАшка• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так чего вы недовольны, все базовые вопросы решены мамой, ваш муж родитель выходного дня?
double-mama• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Автор, люблячий тато проводить з дитиною половину часу, на рівні із мамою. І знає про школи, хвороби та інше від самої дитини, тим більш вона вже досить велика, що може телефонувати в розповідати.
Якщо тато цього не робить,а тільки зітхає і жаліється оточуючим, його любов досить сумнівна.
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Так саме так
Любящая болтать• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
То вам пофіг на те, що його ні в що не ставлять) вам непофіг, що його увага і переживання стосуються не лише вас)
Так гарно замасковано під благородні почуття...)
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Дитина проводить у нас кожні вихідні. В мене є свої вже дорослі діти. І увагу ми ділимо прекрасно. Іноді я навіть наполягаю, щоби чоловік провів час лише з дитиною один на один, а я залишилась вдома
БЦАшка• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так саме так
Просто если эти решения будут обсуждаться, вашему мужу возможно, нужно будет принимать непосредственное участие, например, возить ребенка в школу или на кружок и забирать. Или лежать с ним в больнице, если мама не сможет. Вы на это готовы?
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
До речі не думала. Але не бачу такої тенденції навіть з боку мами. Хоча тут були праві, можливо я не все знаю
БЦАшка• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня похожая ситуация, но я понимаю, что мой мужчина, например, три раза в неделю по вечерам занят, так как у сына двух часовая тренеровка, нужно отвезти и забрать.
ПоЗиТиВнАя
• 29 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Так звичайно. Я теж приймаю такі моменти і з радістю відправляю їх вдвох кудись. Так як дитина гіперактивна.
Бамбарбия! Кергуду.• 29 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ваші хотілки - особисто ваші. Тримайте їх при собі, якщо самі маєте повагу до свого чоловіка.