Губи з філером• вчера в 10:02
Боюся одна з дитиною їхати закордон
Я з того міста, яке зараз в шоці. Мій будинок теєє постраждав, пробило шматком дах і почалася пожежа на горищі саме де зал. В стелі залу зараз дірка.
Це таке, полагодимо. А от психологічно, я вже не вивожу, тільки чую гул сирени і в мене вже панічна атака.
Прийшла думка виїхати, але я банально боюся, не знаю англійської, боюся лагеря, боюся навіть сама їхати в Польщу.
Підкажіть, що робити?
Ответ дляГуби з філером
От такі правила придумали, сама в шоці
’Норвезький уряд скасував автоматичне надання прихистку для жителів так званих ’безпечних’ областей, серед яких разом із західними регіонами почали розглядати й низку інших. Заяви від мешканців цих територій проходять індивідуальну оцінку потреби в захисті.’
Мабуть, якщо ви надайте довідку, що ваш будинок постраждав, то вам нададуть захист.
Але якщо ви навіть англійську погано знаєте, то навряд чи норвезьку подужаєте.
Німеччина захист надає.