Что происходит?
Нет информации откуда и что или просто тревога из-за взлета авиации?
Microgreenka• 30 декабря 2022
Ответ для8Amidala8
Тоді спати не скоро.
Скоріш за все як 19-го, до 5-Ї гуляли, а потім вже пішли каву пити
Microgreenka• 30 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Ага , спатоньки. Лежу в підвалі, вже жерти хочеться. Будем іти наверх, треба через кухню.)))
Ох, цей нічний жора) я вже канапку на нервах вхопила)))
Marishynya• 30 декабря 2022
Ответ дляMicrogreenka
Ще один на Борщагівці намалювався🤬
Падли…
Дітей до корідору відправили, мене аж колотить.. в животі бурчить- нерви бля
Ответ дляMicrogreenka
В мене в підвалі консервація , цукор, банка печінки тріски, мука, вермішель. А ще тушонки банок сім. Стратегічний запас. )І солі років на десять чи на п´ятнадцять. Нагребла на початку війни, як не було.)
Ответ дляVA 11
Главное на голодньй желудок не вздумайте открьівать ту печень
Байрактарочка• 30 декабря 2022
Ответ дляMicrogreenka
Он ще летять, бляха скільки ж їх
Та як вони вже задрали
Точно розвідують і виснажують до ранку
Байрактарочка• 30 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Пишут, что еще в р-не Бучи два шлюхеда
Бляха, да сколько же их!!?
Це можуть одні й ті ж самі кружляти