Сестры Гримм• 30 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
А моя вчера гирлянду грызла
Вытащила павербанк, я заменила его на батарейки
Утром проснулась, а она их по полу катает) разобрала блок этот
Поросенок, а не котенок
такій красуні можна все простити.
Ответ дляСестры Гримм
Боже, не скаче, яке то щастя.. Моя все бродить по ванній кімнаті туди сюди. Бідні мої сусіди.
Я коврик резиновий дома поставила, то менше скакати стала, вібрує добре, але перестала ходити, а то розминутись з нею не можна було. Зараз в гостях, то машинка теж побродити любить по кімнаті.
Сестры Гримм• 30 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Ну і де б я стільки корисного дізналася?! Куплю нову обов’язково з гумовим килимочком!
Ответ дляGupa
Ні,сказав хвилька і кудись поїхав,я дзвоню, а він скоро буду.Припхався майже в 6 годин, всіх зібрав вітати, а я вчора така зла була, і поїхала додому.Соплі по коліна, спецом їхала, щоб банки проплатити...
Сьогодні зранку забув пароль, заблокував систему...якийсь писець під кінець року.Ще й має совість питати, чому люди від нього йдуть.Гад!!!
Да, желаю вам в новом году терпения, силы не желаю, а то убьете его случайно
a.ostroverh• 30 декабря 2022
Ответ дляСестры Гримм
такій красуні можна все простити.
О да)
Сегодня пыталась запрыгнуть на комод, там букет с розами, она их нежно любит...жрать
Успела словить)
Ответ дляСестры Гримм
Що тільки не пробували, і ідеально вирівнювали і коврики спеціальні, всі скакали, і в батьків так само. А це краса, рівно крутить, рівно стоїть, резинок менше, чистити легше.
a.ostroverh• 30 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Оце читаю про шкодливих котів, дітей, сміюсь, а собі думаю, як класно, шо мої вже повиростали, шо коти, шо діти)
Ой, ну дочка в детстве буквально пару раз учудила)
Постригла полголовы, немного штору и покрывало)
Правда за пять минут тишины разрисовал унитаз масляной краской для пола, дед оставил кисточку отмокать в скипидаре)))
Первый кот спокойный, лысый тоже
А это прям кладезь пакостей какой-то)))
Надеюсь подростет и успокоится как
Первый кот спокойный, лысый тоже
А это прям кладезь пакостей какой-то)))
Надеюсь подростет и успокоится как
Ответ дляa.ostroverh
Первый кот спокойный, лысый тоже
А это прям кладезь пакостей какой-то)))
Надеюсь подростет и успокоится как
Первый кот спокойный, лысый тоже
А это прям кладезь пакостей какой-то)))
Надеюсь подростет и успокоится как
Дочці було років 4
Сидимо на кухні, я, доця і кішка
Я нарізаю овочі, мала на дивані сидить з котом, чую питає - мам, а я красавіца? Я не відриваючи голови усєрдно нарізаю - красавіца, аякже.
Через хвилину знову - а так красавіца? — І так красавіца, і далі ріжу.
- А киця красавіца?
- І киця красавіца, ви обидві красавіци.
І так цілий день за мною хвостиком проходила з котом.
Вечором вже приглянулась до кота, а там вуса зістрижені, я до малої кинулась, а вона над вухом собі настригла, якраз на півголови. Блііін, красавіци. Я зразу зрозуміла, коли вона це зробила, головне, що вистачило розуму малій прибрати настрижене в смітник.
Сидимо на кухні, я, доця і кішка
- А киця красавіца?
a.ostroverh• 30 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Дочці було років 4
Сидимо на кухні, я, доця і кішка
- А киця красавіца?
Сидимо на кухні, я, доця і кішка
- А киця красавіца?

А моей косички в садике тогда няня после сна запоела, там внизу после резинки болталось сантиметров 15
Вот их она и обрезала
Короче ходила с каре)
Девочки такие девочки
Ответ дляМДТ
Дочці було років 4
Сидимо на кухні, я, доця і кішка
- А киця красавіца?
Сидимо на кухні, я, доця і кішка
- А киця красавіца?
Ох и прикол)))
🙂