Винник• 30 декабря 2022

Мамам особенных деток, как вы справляетесь?

Как находите силы для каждого дня? Если нет помощи от отца ребенка и его родственников. Нет поддержки. Всё самой нужно.
Мизимец• 30 декабря 2022
Смотря какая инвалидность,если связанная с умственной отсталостью и ментальными проблемами,выход один-интернат
На_оба_рот• 30 декабря 2022
Я наблюдаю за Натальей Комаренко в ФБ, у нее сын единственный в Украине с таким сложным диагнозом. Сейчас она ещё и волонтерит. Она для меня Чудо-женщина
Сыро_Ежка• 30 декабря 2022
Ответ дляМизимец
Вы своих деток туда отдали?
Brovalia• 30 декабря 2022
Ответ дляМизимец
Ну реально, такой бред написали У.О такая разная бывает, как и тот же Рас , ну какой интернат?, А самое главное зачем?
Brovalia• 30 декабря 2022
Сколько ребенку? В чем проблема?
МДТ• 30 декабря 2022
Це інший стиль життя, хоч, я маю підтримку від чоловіка, але дитина з особливостями накладає відбиток на все життя.
Пыхтелка• 30 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Все так і є
Я тут Живу• 30 декабря 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Вы своих деток туда отдали?
Наверное, там о школе-интернате пишут
Мини-бикини• 30 декабря 2022
Ответ дляМизимец
Стежу в фб за однією жінкою (в нас спільні знайомі), то вона кілька років тому усиновила дитину з аутизмом, тобто навпаки взяла з дитячого будинку. Дитину за кілька років просто не впізнати, настільки прогресує в розвитку. Інтернати радянського зразка - зло і страшний сон батьків, які задумуються що буде з дитиною після їх смерті.
Але розумію, що розумова відсталість і ментальні проблеми є різними, як і фізичні та моральні ресурси батьків, не засуджую батьків, які обрали інтернат.
Туфли в чешуе• 30 декабря 2022
Саме така дитина не дає впасти в відчай. Бо хто, як не ти?
Туфли в чешуе• 30 декабря 2022
І ще, приєднуйтесь до спільноти батьків дітей з особливостями розвитку. Разом легше. Багато таких груп в ФБ, наприклад Бачити серцем, Відчуй та інші.
Туфли в чешуе• 30 декабря 2022
Вчіться радіти життю, навіть в дрібницях знаходьте її.
Туфли в чешуе• 30 декабря 2022
До 18 років, інклюзивна освіта в Україні розвинена краще, ніж за кордоном. Далі важко.
автор Винник • 30 декабря 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую. Але не знаходжу таких груп
автор Винник • 30 декабря 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо це так, то це дуже надихає