Тихомандражная• 30 декабря 2022

Всі хочуть свята, а я - нічого не хочу...

В моїй родині всі хочуть свято, планують хоч якесь меню, поставити дитині ялинку. А я нічого не хочу. Я не хочу щоб прийшли ті гості ( це найближчі родичі). Не хочу готувати, ні прибирати. Просто хочу щоб лишили мене в спокою.
Але мені через силу потрібно посміхатися, а настрій - хоч застрелися. Що робити? В кото таке саме?
Фиктивная• 30 декабря 2022
Доросла жінка. Не хочу, та й все пояснення. Одягли піжаму і нічого не робите.
Добра всем!• 30 декабря 2022
Не хотите, значит не нужно и вы никому ничено не должны! Гостей в сад и все!
Сливочная пенка• 30 декабря 2022
У мене не те саме, бо живу одна. Завтра вдень зустрінусь з мамою, донькою і все - я вільна для лежання на дивані, і поїдання чогось там)
Мдаа• 30 декабря 2022
Теж зовсім немає настрою. Але в такі моменти намагаюся переконати себе що деяким людям набагато гірше. Не завжди це допомагає але....хочеться дуже сильно інколи понити комусь
автор Тихомандражная • 30 декабря 2022
Ответ дляДобра всем!
То його мама, та сестра. Які майже завжди усі свята у нас сидять. Нічого не принесуть, люблять поїсти гарно задурно. Нас ніколи не звуть до себе.
Мао_Мяо• 30 декабря 2022
Всегда все хотела успеть перед НГ,в этом году буду делать по возможности,немного поубираю,ёлка стоит,приготовлю на двоих с ребенком(то есть немного),даже маникюр не успела сделать,но ничего сделаю после
So_so• 30 декабря 2022
Ради кого нужно что-то делать через силу?
Сосулька• 30 декабря 2022
Так не делайте ничего. Так и скажите всем, что вы устали. Готовить, убирать, гостям улыбаться и есть среди ночи вы не хотите. Хотите просто лежать и фильм смотреть.
Астоновитесь!• 30 декабря 2022
В чем проблема сказать? Зачем что-то делать через силу? А я наоборот хочу, завтра должны были идти в ресторан, я и платье купила, на укладку и Майк записалась, а дочь сегодня заболела
Еленочка_Леночка• 30 декабря 2022
Я такая же, я очень устала за этот год.
автор Тихомандражная • 30 декабря 2022
Ответ дляСосулька
Тепер я розумію, що мої бажання нікому не цікаві. Я їм це говорю.
Два роки тому я також не хотіла, чоловік позвав свою маму і я напилася. Він завжди її зве, а як не зве то вона сама приходить. І ще ночувати лишається, хоча в нас не має місця.
Я під той настрій напилася швидко. Зранку було погано - так вона потім говорила своїй дочці що я п´яниця.
А я с косою• 30 декабря 2022
Я тоже не хочу. Но муж и ребёнок хотят.
Обычно начинала придумывать меню и подарки ещё в ноябре.
В этом году без подарков. Стол минимальный .
So_so• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
А Вам интересны свои желания?
автор Тихомандражная • 30 декабря 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Говорю і не раз. Що хочу з своєю сім´єю і більше нікого. Спокійно і тихо, а не бігати з тарілками і мило посміхатися і говорити-забавляти гостей.
Мене не чують....
Просто Мария• 30 декабря 2022
В мене і в квартирі не прибрано, так як потрібно до свята, я лежу, здоров´я не тішить, то шлунок заболить, то плече, то нога.
Ялинки не має, навіть гірлянди жодної не повішала.
Мені аж не віриться, що 30 грудня, післязавтра вже новий 2023 рік , як хочеться щоб з початком року зникали всі проблеми.
ОченьПриятно-Царь• 30 декабря 2022
А ваша семья чего хочет? Какая разница на гостей, зачем они нужны в комендантский час?
автор Тихомандражная • 30 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Сім´я хоче гостей... Хоча скоріше чоловік. Бо дочка, така як я. Хоче спокою, а не звати тих кого і бачити не хочеш.
автор Тихомандражная • 30 декабря 2022
Ответ дляМдаа
Я вже сьогодні зірвалася, ревіла як дурна.
ОченьПриятно-Царь• 30 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
В мене гірлянди на батарейках вже декілька місяців по всій квартирі в якості доп освітлення. Замість ялинки гілочки і робили з дитиною сканді зірки, накшталт, ікея. На вікна наклейки сніжинки. Гріє душу, що слава Богу, ми не в окупації.
Твердая валюта• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Скажіть, що цього року прийдете до них.
І все.
Ми свого часу так зі свекрухою і сестрою чоловіка домовилися. Одне свято у них, наступне у нас.
автор Тихомандражная • 30 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
В мене таке ж саме. Перед цим хворіли всі, в будинку не поприбирала, ялинка штучна ще десь на горищі. А кожний вже свої бажання по стравах на стіл говорить. Тут і продуктів ще ніхто не купував.

Ну прийде свекруха, сестра чоловіка і всі завтра в обід сядуть та будуть веселитися - а я в той час маю готовити і бігати по хаті.
Тётя Хрюша• 30 декабря 2022
теж нічого не хочу і не буду робити
So_so• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная

Вы ничего ’не маєте’ и сердитесь не на них, а на себя.
Твердая валюта• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Мене не чують....
Тут проблема у чоловікові.
Він у всьому такий?
Просто Мария• 30 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Знаєте, коли випав перший сніг в листопаді, я з дитиною виїхали на прогулянку і нарвали гілочок можевельника, я поклала на вікно мандарини, поставила ці гілочки у вазочку невеличку, свічку запалила і настрій був, а зараз зовсім погода не нагадує, що новий рік, не відволікає от і зациклююся на своїх пробоемах і настрою не має.
автор Тихомандражная • 30 декабря 2022
Ответ дляТвердая валюта
Скажіть, що цього року прийдете до них.
І все.
Вони не святкують типу, а коли святкують - до нас ніхто не подзвонить і не скаже. Бо, для них гості лишні витрати.
БлинчикБезСметанки• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
То скажіть ’ ні, цього року йдем до вас ’.
А взагалі в мене такий самий стан. Розумію Вас
Точный сантиметр• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Скажите мужу,, что ляжете спать, и пусть он сам кружит своих родычей. И так и сделайте, если придут. Ничего не готовьте. Дочке объясните.
Твердая валюта• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Тоді організуйтесь з донькою окремо, щезніть з нею на добу, нехай чоловік сам своїх коханих жінок годує і веселить.
Добра всем!• 30 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Поставьте их на место один раз и все, не идите на поводу. Скажите нет и все, что с сегодняшнего дня новые традиции, вы встречаете новый год так, как хотите вы, а вы хотите без гостей! Или скажите что вы придете к ним, просто ставьте перед фактом их! А сами оставайтесь дома и никого не пускайте! Потыкаются в двери закрытые и пойдут домой. Ну а как иначе, стакими наглыми по другому не выйдет.