Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 1
Gelena33• 02 февраля 2014
Ответ дляjagalina
так - никому не болеть
Сприйматиму як чарівний наказ)
автор Тасюня • 02 февраля 2014
Ответ дляjagalina
ага! наказала я з двох гайморитiв пiдряд вичухавшись
Ой-ой! Що це за гидота, я знаю, в мене хронічний.
jagalina• 02 февраля 2014
Ответ дляТасюня
а ну його за пiв-року вже 4 рази було...
але останнiй раз я не лiкувала нi антибiотиками нi проколом, нiчим що прописавли ...
сказала, що або я його, або вiн мене ))))) - просто капала олiю евкалiптову i виздоровiла
jagalina• 02 февраля 2014
все...сплю!
Добранiч!
автор Тасюня • 02 февраля 2014
Ответ дляjagalina
все...сплю!
Добранiч!
А мені синупрет допоміг. Добраніч, Галюню!
Путешественники• 02 февраля 2014
Доброй ночи!
GalynaRo• 02 февраля 2014
Всем привет!
Путешественники• 02 февраля 2014
Какая хорошая девочка!
Путешественники• 02 февраля 2014
А как ей идет национальный костюм
Путешественники• 02 февраля 2014
Пусть мечта девочки осуществится!
Путешественники• 02 февраля 2014
Сил и терпения родителям.
Путешественники• 02 февраля 2014
Всем спокойной ночи!
Мышонок• 02 февраля 2014
Девочки,кто то видел фильм http://www.kinopoisk.ru/film/1768/ хочу посмотреть.
GalynaRo• 02 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Я сьогодні цілий день думаю про Солю. Перечитую, думаю. І ось так дивно мрія мами про те, щоб її маленька дівчинка ’просто була як всі’ стає мрією багатьох людей і поширюється, поступово перетворюючись на цілковито реальну мету, а там і до втілення мрії у життя зовсім близько.
Це справжнє диво. Низький уклін усім, хто допомагає втілити МРІЮ.
Мышонок• 02 февраля 2014
Сасибо,лечимся и берем курс на выздоровление
GalynaRo• 02 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Для тих, хто ще не знає. Сьогодні групою ВК і мамою Насті, Танею, для Соломійки було переказано 7 350 рублів.
Gelena33• 02 февраля 2014
В мене обидві дитини січневі, так донін день народження незаплановано розтягнувся на 4 дні, і у синочка два дні ’святкуємо’ - вчора тато з подарунками приїжджав, а завтра до нас мої родичі прийдуть, тому що і племінничці 30 січня було 2 рочки, як і моєму сину) Ось фото покажу, такий схвильований був, ту свічку разів 20 запалювали для нього))
GalynaRo• 02 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Вітаю!!! Бажаю твоїм діткам щастя і здоров´я!!!
автор Тасюня • 02 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Здоров*я Давидику, Лєночко! Такий красунчик!
Gelena33• 02 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
Дякую, Галинко! На другій листівці точно мої))
Мышонок• 02 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Ой,класс какой ))) У моего старшего похожий причесон был ))
И у меня тоже 30-го числа был день рождения
Так что сынишку с прошедшим,здоровья крепкого
Gelena33• 02 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Дякую, Тасюню! Підстригла його вчора ввечері, став більш мужній
Піду я спати, а то й гостей просплю)
Добраніч, дівчата!
Фдутгырлф• 02 февраля 2014
Добрый вечер всем!
Фдутгырлф• 02 февраля 2014
Пусть девуля будет здоровой!
Еленка32• 02 февраля 2014
Доброї ночі!
Еленка32• 02 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Піду я спати, а то й гостей просплю)
Добраніч, дівчата!
Лєнусь, з іменинничком тебе!
автор Тасюня • 02 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Піду я спати, а то й гостей просплю)
Добраніч, дівчата!
Добраніч, Лєночко!
Еленка32• 02 февраля 2014
Рада всіх бачити!
автор Тасюня • 02 февраля 2014
Ответ дляФдутгырлф
Добрый вечер всем!
Доброї ночі добрим людям!
автор Тасюня • 02 февраля 2014
Ответ дляЕленка32
Рада всіх бачити!
Привіт, Лєночко! Навзаєм!