Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Cegranne• 11 февраля 2014
Так, а у нас тут і ярмарок теж організувався. У мене так і не доходять руки все фотографувати і виставляти, а так багато усього є на продаж, особливо дитячого (накупила на Картерзі і не вгадала з розміром трохи, поки доїхало - вже мале - на хлопчика 2 роки - може комусь цікаво). Може й доберусь до фотіка, але не знаю коли.
belnataha• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Скажіть, будь ласка, а Назаріно вже замовляли? І Нікіту? Щось я зовсім забігалась. Немає часу зовсім перечитувати...
назарину уже заказали и оплатили, но, может, можно дозаказать.
Никиту еще собираем :)
kerchanka_p• 11 февраля 2014
Девочки, ну как вы в приват заходите? я не могу заайти - смс не приходит целый день уже
Cegranne• 11 февраля 2014
Вот. Поделюсь - моя первая картина маслом.
Еленка32• 11 февраля 2014
Ответ дляkerchanka_p
Змогла зайти через Хром.
Еленка32• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Цікавить
Еленка32• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Гарно, десь на курси ходиш?
olka_snegurka• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Аня, я Назарино уже и оплатила, но у меня подружка по-моему будет заказ делать, если что - пиши мне, я её попрошу, как в прошлій раз)
belnataha• 11 февраля 2014
Ответ дляkerchanka_p
муж вчера в 21:00 с матами и перезагрузками таки зашел и оплатил
Cegranne• 11 февраля 2014
Ой, воно щось вверх ногами залилось, ось так зручніше буде.
ЕвгенияПавлюк• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
цікавить комбез з товстого флісу
Cegranne• 11 февраля 2014
Ответ дляЕленка32
Цікавить
О! Добре, тоді точно доберусь - бо буде мотивація!!! Це така казкова річ, якщо є для кого робити фото, то знаходжу час - а так - то може й місяць лежати.
Cegranne• 11 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
Ок. Добре, дякую! Тоді я до тебе в ЛС ссилочку кину.
Cegranne• 11 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
цікавить комбез з товстого флісу
Є з товстого флісу жилєтка і кофта, комбеза немає. Ще є піжами - я так багато щось їх назамовляла!
kerchanka_p• 11 февраля 2014
Ответ дляЕленка32
Змогла зайти через Хром.
я вроде с хрома и тоже - пойду поробую оперу или мозиллу - даже не знаю с чего начать - люблю я хром)
belnataha• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Здорово!
Еленка32• 11 февраля 2014
Ответ дляkerchanka_p
У мене Опера
Cegranne• 11 февраля 2014
Ответ дляЕленка32
Гарно, десь на курси ходиш?
Так, хожу до одної художниці додому, раз на тиждень. Треба ж якось знімати стрес.
belnataha• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
похоже на нашу местность, только кипарисы не растут и домик как у меня
belnataha• 11 февраля 2014
не удержалась
belnataha• 11 февраля 2014
Хорошее
Cegranne• 11 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Я коли малювала, думала що це або Прованс у Франції або Тоскана в Італії. Я бачила біля Алушти лавандові поля, але там і справді кіпарисів не було.
olka_snegurka• 11 февраля 2014
у нас пропала горячая вода и отопление
Michel13• 11 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Никиту еще собираем :)
Привет девчоночки
Собираем-собираем
Еще раз всем напоминаю.
Благотворительное СП по продукции ТД Никитский сад!
http://www.tdnikitskiysad.com/

Уже есть заказы, но пока нет минималки
марина1234• 11 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Покажите деткам чудо-зверушек (там есть и бяки, но много симпатичных) :) http://fishki.net/26168-strannye-i-redkie-zhivotny...
да я и сама большую половину не знала
GalynaRo• 11 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Анечка, ти молодець! Дуже гарно!!! В стилі Прованс?
GalynaRo• 11 февраля 2014
Всем добрый вечер!
GalynaRo• 11 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
не удержалась
марина1234• 11 февраля 2014
Ответ дляGalynaRo
Всем добрый вечер!
добрый вечер
kerchanka_p• 11 февраля 2014
Девочки, видели?
вязаные носки к 23