Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Мышонок• 02 февраля 2014
Как можно обворовывать больное дитя ?
ЕвгенияПавлюк• 02 февраля 2014
А из того, чего нет в моих обявах, могу предложить а пользу Соломийки мягкий пазл-коврик цифры, только сами цифры отсутствуют, может, кому на детали
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Доброй ночи!
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Как можно обворовывать больное дитя ?
это называется прожжённая совесть...
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Ответ дляМышонок
У нас есть горшочек,но на английском языке (((
А апельсин по чем ? Нам бы еще что то с кнопочками,со звуковыми эффектами.
моя кнопочки начала нажимать после 9 месяцев, до этого я её развлекала этим)
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Терпения семье и помощникам
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
хотя очень хочется успеть...
Путешественники• 03 февраля 2014
Доброй ночи!
Путешественники• 03 февраля 2014
Поддержу темку
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Ответ дляПутешественники
Доброй ночи!
Путешественники• 03 февраля 2014
Пусть Соломия станет здоровой!
Путешественники• 03 февраля 2014
Родителям сил и терпения!
Путешественники• 03 февраля 2014
Сумма небольшая, дай Бог собрать
Путешественники• 03 февраля 2014
Спокойной ночи! Я к Диего)
Мышонок• 03 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Ну он на ноуте уже классно нажимает,как то мне картинк на мониторе перевернул,пуск сбоку был. Еле вернула на место Ему нравится кнопочки клацать,ну понятно,что еще пятерней в основном это выходит,но если где то загорается лампочка,или издается какой то звук - полный восторг ))
У меня игрулек в принципе не мало,но ему и разнообразие нужно и многие я оставила на даче,думала на вырост,а можно было б уже давать на растерзание
Мышонок• 03 февраля 2014
Может у кого щенок Фишер прайс будет рад новому хозяину ? Мы приютим в пользу Соломийки
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Ответ дляМышонок
у нас на английском и пока не отдам)
автор Тасюня • 03 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Я замовила недавно на Фішер прайс, у них акція була, але трохи не такий, нова модель з*явилася.
автор Тасюня • 03 февраля 2014
І, я, Женю, на англійській замовила. Нічого, малий змалку вчитиме)
автор Тасюня • 03 февраля 2014
Усім доброї ночі!
автор Тасюня • 03 февраля 2014
Дай Боже, щоб ситуація з Білайном закінчилася позитивно. Чомусь саме з Білайном найбільше проблем.
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Ответ дляТасюня
великий, так?
Мышонок• 03 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Та я цуценятко наше хочу,російське чи українське. Хоча на амазоні багато чого подобається англомовного.
Yulija• 03 февраля 2014
Доброй ночи!
автор Тасюня • 03 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
великий, так?
На вигляд величенький.
автор Тасюня • 03 февраля 2014
Ответ дляYulija
Доброй ночи!
Привіт, Юлечко!
Yulija• 03 февраля 2014
Ответ дляМышонок
Апельсин без звуковых эффектов....
Roksolana_p• 03 февраля 2014
Доброї ночі, дівчатка!
Roksolana_p• 03 февраля 2014
Усім, хто ще не спить