Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
olka_snegurka• 28 марта 2016
28261
Ответ дляyulia2911
Привет, девочки! Вот и у нас родители в Крыму, мы с сестрой на материке. Переживаем за них, а они переезжать не хотят, хотя и скучают за нами сильно. А теперь не наездишься, да и детям загранпаспорта делать надо...

Людям с возрастом труднее сниматься с насиженного места , даже если трудно.....
olka_snegurka• 28 марта 2016
28262
Ответ дляRadost_I

В фейсбуке Катей занималась волонтер Natalia Marincenco Она еще Изабеллой Кочетковой занималась Не знаешь куда она делась? Удалили ее профиль?

Я ВК нашла инфу, в фейсбуке я не состою в группе Кати
yulia2911• 28 марта 2016
28263
Ответ дляolka_snegurka

Планировали переезжать, как на пенсию выйдут, потом решили еще повременить, а после всех событий, теперь не знают как это сделать и где им будет лучше((
olka_snegurka• 28 марта 2016
28264
Ответ дляyulia2911

Лучше будет рядом с родными. Труднее с недвижимостью наверное, там можно продать?
yulia2911• 28 марта 2016
28265
Ответ дляolka_snegurka

Да, вот не знаю. И как пенсию можно будет здесь получать, ведь у них теперь российский паспорт (хотя и украинский никто не забрал)
yulia2911• 28 марта 2016
28266
Администратор с Викиной страници пишет : Здравствуйте. Я писала маме, но она давно не заходила. Где то месяц назад она писала, что у нее сломалась конструкция и ей должны ее будут снимать. Нужно ей еще написать и спросить как дела. Когда она ответит, я Вам напишу.

Бедная девочка!
Radost_I• 28 марта 2016
28267
Ответ дляyulia2911

Бедная девочка!

yulia2911• 28 марта 2016
28268
Еще пишут за Вику, что она сейчас опять в больнице, открылся старый пролежень, будут чистить. Спина очень сильно болит, конструкция сильно гнётся. Операцию еще не делали.
Roksolana_p• 29 марта 2016
28269
Доброї ночі. Всіх рада бачити Усім міцного здоров`я!
Roksolana_p• 30 марта 2016
28270
Всім привіт! Гарного нового весняного дня
Еленка32• 30 марта 2016
28271
Всем привет! Пчелочки мои!)
Roksolana_p• 31 марта 2016
28272
Доброї ночі
Roksolana_p• 01 апреля 2016
28273
Гарного дня! Позитивних новин і міцного здоров`я!
Roksolana_p• 02 апреля 2016
28274
Усім гарних вихідних!
Roksolana_p• 05 апреля 2016
28275
Привіт! Куди всі пропали?
Еленка32• 06 апреля 2016
28276
Всім привіт! Гарного настрою та самопочуття!
Roksolana_p• 07 апреля 2016
28277
Всім чудового нового дня та міцного здоров`я
Roksolana_p• 08 апреля 2016
28278
Гарних новин від нового дня
Еленка32• 08 апреля 2016
28279
Всім привіт! Здоров*я та позитиву!
Roksolana_p• 09 апреля 2016
28280
Лєночка, я бачу, що ми тут з тобою вдвох спілкуємось :)
Еленка32• 09 апреля 2016
28281
Ответ дляRoksolana_p

Привіт! Виходить, так)
Roksolana_p• 10 апреля 2016
28282
Доброї ночі
Michel13• 10 апреля 2016
28283
Девочки, доброй ночи!
Всем отличной новой рабочей недели, мира и добра!
Roksolana_p• 11 апреля 2016
28284
Гарних новин від нового тижня усім, хто сюди заглядає
Еленка32• 11 апреля 2016
28285
Всем привет! Отличного настроения и крепкого здоровья!
olka_snegurka• 11 апреля 2016
28286
Девочки! Кому шапули надо? Лето впереди, Выбираем панамки деткам на Арктик! http://arctic.prom.ua/product_list Ставка СП - на ваше усмотрение, Соломийке, или ребёнку, которому вы сейчас помогаете!
olka_snegurka• 11 апреля 2016
28287
Ответ дляRoksolana_p

Я заглядываю, но как писала уже, в принципе темку Соломийки считаю уже не актуальной.
Roksolana_p• 12 апреля 2016
28288
Дівчата, а взагалі є якісь новини про Соломійку? На форум заглянула, але, як я розумію, всі теми у розділі Благодійність закриті
Еленка32• 12 апреля 2016
28289
Всем привет!
Еленка32• 12 апреля 2016
28290
Ответ дляRoksolana_p

У ВК давно не було новин)