30 декабря 2022

Перший новий рік на відстані, в різних містах

Просто болить душа. Чоловік працює в іншому місті за багато км. Мав здати об´єкт, не встигає. Я з дитиною. Як себе взяти в руки?
Приму в дар 30 декабря 2022
А навіщо брати себе в руки? У вас що,якась трагедія?
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляПриму в дар
А навіщо брати себе в руки? У вас що,якась трагедія?
Ні. Дійсно. Дякую.
Шумелка Мышь 30 декабря 2022
И у меня так, первый Новый год без мужа
А так хочется вместе…
Ковбой Хагис 30 декабря 2022
Чоловік у госпіталі з контузією в обстрелюваному місті. Я з дітьми вдома. Ну, я втішаюся тим, що хоча б не в окопі, в багнюці по груди. Ну чим страждання допоможуть? Так, проект не здав...
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Чоловік у госпіталі з контузією в обстрелюваному місті. Я з дітьми вдома. Ну, я втішаюся тим, що хоча б не в окопі, в багнюці по груди. Ну чим страждання допоможуть? Так, проект не здав...
Можна я вас обійму? Тримайтеся!
Приму в дар 30 декабря 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Чоловік у госпіталі з контузією в обстрелюваному місті. Я з дітьми вдома. Ну, я втішаюся тим, що хоча б не в окопі, в багнюці по груди. Ну чим страждання допоможуть? Так, проект не здав...
Здоров´я вашому чоловіку!
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
И у меня так, первый Новый год без мужа
А так хочется вместе…
Ковбой Хагис 30 декабря 2022
Ответ дляПриму в дар
Здоров´я вашому чоловіку!
Дякую)
Протея 30 декабря 2022
А чего вы грустите? Мужичок с другой хорошо наахается, встретит вас веселым. Вы с ребенком другую страну посмотрите. Все ок, по-моему
Протея 30 декабря 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Чоловік у госпіталі з контузією в обстрелюваному місті. Я з дітьми вдома. Ну, я втішаюся тим, що хоча б не в окопі, в багнюці по груди. Ну чим страждання допоможуть? Так, проект не здав...
Мда уж, быть вместе в горе и в радости явно не о вас...
КохайтесьЧорнобровi 30 декабря 2022
І в нас так само. Чоловік керує ремонтами енергетичних об´єктів А ми з дитиною зараз за 2000 км від нього. Тяжко, будемо онлайн святкувати, дотягнути б до весни
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляПротея
Мда уж, быть вместе в горе и в радости явно не о вас...
Ви захворіли?
Каяспер 30 декабря 2022
Ми теж в різних місцях зараз. Святкували моє і дочки день народження в зумів, тепер новий рік будемо. Перший рік такий, ясно чому, але сумно. Але віримо в ЗСУ і чекаємо зустрічі.
Вареный лук 30 декабря 2022
Мій чоловік далеко, боронить нашу країну..перший рік будемо без нього, настрій не той, все не те....але я розумію, що він нас захищає від лютого ворога. Чекаю, вірю що ще трошки і будемо разом! Підтримаю всіх хто не разом з коханими зустрічає Новий рік! Нехай це буде ненадовго!
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Мій чоловік далеко, боронить нашу країну..перший рік будемо без нього, настрій не той, все не те....але я розумію, що він нас захищає від лютого ворога. Чекаю, вірю що ще трошки і будемо разом! Підтримаю всіх хто не разом з коханими зустрічає Новий рік! Нехай це буде ненадовго!
Дякую дуже за побажання! Дай Боже, щоб ваш чоловік вернувся здоровий та з перемогою! Обіймаю вас!
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
Ми теж в різних місцях зараз. Святкували моє і дочки день народження в зумів, тепер новий рік будемо. Перший рік такий, ясно чому, але сумно. Але віримо в ЗСУ і чекаємо зустрічі.
Дякую вам! Миру та щастя в новому році!
Каяспер 30 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Дякую вам! Миру та щастя в новому році!
Взаємно, тримайтеся!
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
І в нас так само. Чоловік керує ремонтами енергетичних об´єктів А ми з дитиною зараз за 2000 км від нього. Тяжко, будемо онлайн святкувати, дотягнути б до весни
Дякую вам! Миру, здоров´я, щастя вашій родині!
Atlantis_gate 30 декабря 2022
Я этот НГ буду отмечать без мужа. Его мобилизовали, через неделю на фронт. Нервы, стресс и неизвестно что дальше. Так что хуже?
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Я этот НГ буду отмечать без мужа. Его мобилизовали, через неделю на фронт. Нервы, стресс и неизвестно что дальше. Так что хуже?
Дай Боже вам сили все витримати та дочекатись чоловіка здоровим та з перемогою. Обіймаю!
Atlantis_gate 30 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Дай Боже вам сили все витримати та дочекатись чоловіка здоровим та з перемогою. Обіймаю!
Дуже дякую) Все буде гаразд
tosha_21 30 декабря 2022
Як це важко зустрічати цей новий рік без нього...
Мій вже півроку,як служить.
Зараз на Авдіївському напрямі...
Ковбой Хагис 30 декабря 2022
Ответ дляПротея
Мда уж, быть вместе в горе и в радости явно не о вас...
О, прикольно! Що пропонуєте? Їхати до нього з дітьми, ризикуючи попасти під ракетний обстріл всій родині, чи поїхати самій та залишити дітей повними сиротами?
автор Сама не знаю 30 декабря 2022
Ответ дляtosha_21
Як це важко зустрічати цей новий рік без нього...
Мій вже півроку,як служить.
Зараз на Авдіївському напрямі...
Обіймаю міцно вас! Дай Боже повернутися вашому коханому здоровим та з перемогою!
Протея 30 декабря 2022
Ответ дляКовбой Хагис
О, прикольно! Що пропонуєте? Їхати до нього з дітьми, ризикуючи попасти під ракетний обстріл всій родині, чи поїхати самій та залишити дітей повними сиротами?
ладно, тут я перегнула. Прошу прощения.
Протея 30 декабря 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Чоловік у госпіталі з контузією в обстрелюваному місті. Я з дітьми вдома. Ну, я втішаюся тим, що хоча б не в окопі, в багнюці по груди. Ну чим страждання допоможуть? Так, проект не здав...
Простите меня, я взболтнула лишнего. Пусть все у вас будет хорошо
Ковбой Хагис 30 декабря 2022
Ответ дляПротея
Простите меня, я взболтнула лишнего. Пусть все у вас будет хорошо
Буває)
Бабушка Бетман 30 декабря 2022
Ответ дляПриму в дар
А навіщо брати себе в руки? У вас що,якась трагедія?
респект, у людей конечно проблемы🤣
Бабушка Бетман 30 декабря 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Я этот НГ буду отмечать без мужа. Его мобилизовали, через неделю на фронт. Нервы, стресс и неизвестно что дальше. Так что хуже?
Та же фигня....