ДлинноНожка• 31 декабря 2022
Як ви караєте своїх підлітків за обман?
Це тривало десь з місяць, виявили, що курив біля школи електронку. Я тоді попросила віддати мені сигарету, якщо це його. Сказав, що не його, взяв у однокласника. Сьогодні знайшла у нього під подушкою. Сказала, що він обманув мене, і більше я не довіряю. Посварилися.
Сигарету викинула, місяць він без грошей і прогулянок з друзями у якості покарання.
Не занадто різко? Як би ви вчинили?
Пацака-задирака• 31 декабря 2022
Послухаю. Бо, як на мене, місяць без гульок з друзями на вулиці на канікулах то не дуже добре. Він же дома в телевізорі і телефоні засяде, це ще гірше...
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ дляПацака-задирака
Телефон забрала теж, там картка прив‘язана
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Моему 18, не курит, не обманывает, дай бог и дальше так будет
От молодці
Пацака-задирака• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
А чим він місяць займатиметься? І як будете контролювати не гуляння?
Анонимарик• 31 декабря 2022
Прогулянки я б залишила. Так і дихатиме свіжим повітрям, і безгрошів´я відчуватиметься гостріше.
Ну, і навчиться ховатися краще від вас.
А через що вирішив купити?
Ну, і навчиться ховатися краще від вас.
А через що вирішив купити?
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
Ну, і навчиться ховатися краще від вас.
А через що вирішив купити?
Ну, і навчиться ховатися краще від вас.
А через що вирішив купити?
«Було цікаво спробувати»
КохайтесьЧорнобровi• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
Сколько ему?
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ дляПацака-задирака
Саме головне - скільки років підлітку?
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ длямимозка
Сколько лет сыну? Он отдал вам свой телефон?
А по теме, если вас обманывают, значит вам не доверяют или боятся наказания. Станьте другом своему сыну и все наладится.
До цього моменту була. Ненавиджу обман.
Блины со смайликами• 31 декабря 2022
Тоже самое находила. Нашла ролик на ютубе про рак легких, как легкие выглядят и как люди умирают. Подействовало
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ длямимозка
Віддав. Знає, що я в речі не полізу і не обманюю.
Якби він тоді сказав, нічого б не було, він це знає. Я поважаю чесні відповіді.
КохайтесьЧорнобровi• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
До цього моменту була. Ненавиджу обман.
Ненавидите - не обманывайте. Все остальные не обязаны жить вашей жизнью.
Через год у него уже паспорт и вообще у подростков уже свобода выбора. Все рассказы надо было о вреде и лжи рассказывать до подросткового возраста.
Сейчас уже что получилось. И все скандалы будут только против вас.
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ дляПацака-задирака
Буде вчитися. Контроль- виконані завдання, трекер. Способів багато є.
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ длямимозка
Ну то ваша проблема.
Боже, це ж підліток, ну що він мав вам сказати?
Правду мав сказати.Що іще
Анонимарик• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
«Було цікаво спробувати»
Спробував. Сподобалось чи паління вирішує якісь проблеми(авторитет серед однолітків? Привертання до себе уваги? тощо )?
Творог для розжига• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
Правду мав сказати.Що іще
І? Ви смішна. Як думаєте, чому він збрехав?)
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Він ходив ще весь місяць про це жартував, типу «ну піду покурю» і все таке. Ще й казав «та я що, дурний- курити?»
Покарання не за те, що палить, а за обман, розумієте? Що він маму приймав за дурну.
Анонимарик• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
Правду мав сказати.Що іще
Він вас боїться, боїться покарання, тому і збрехав.
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Какую проблему в итоге Вы планируете так решить?
Питання не в цьому.
Агент Пинкертона• 31 декабря 2022
Ніяк не караю. Мій теж почав курити. Провела бесіду. Поки сам не захоче- не кине.
Ромашка_Бегемотовна• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
Ну и зря)
Он вам тоже больше не доверяет и будет врать постоянно.
А вы никогда в жизни не врали родителям?)
Анонимарик• 31 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
Питання не в цьому.
Саме в цьому. Для чого тоді покарання, якщо у вас на меті лише покарати?
ДлинноНожка
• 31 декабря 2022
Дівчата. У нього є свобода, ми розмовляємо, сварю іноді, але не обманював до цього часу. Через це так погано.