Живчик-счастливчик• 11 марта в 15:52

Чтоб вы делали, если б ваш мужчина бил вашего ребенка от первого брака?

Приму в дар• 11 марта в 22:24
Таке було у родині (якщо це можна назвати родиною) мого чоловіка: його відчим лупив безбожно за будь-яку провину, ставив у куток на гречку. В той час коли спільного з свекрухою сина ніколи й пальцем не зачепив. У дорослому віці змушував всіляко допомагати молодшому, мій чоловік оплачував брату навчання, допомагав по різним питанням.
І чоловік так і не зрозумів, що мати обрала не власного сина, а нові штани.

Санта Барбара• 11 марта в 22:31
Ответ дляВсе знаю від і до
Якби мій чоловік підняв руку на дитину(свою, чи мою, чи нашу) , то він би вже не був моїм чоловіком.
Але якщо ви задаєте таке питання, то штани для вас є важливішим за дитину.
Ну знаєте, ситуації бувають різні.
Чоловік нашу спільну дитину за майже 20 років ні разу не вдарив.
А от мій син раз по пиці заробив і я не осуджую чоловіка за це.
Санта Барбара• 11 марта в 22:36
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Чтоб с детьми играл, мультики смотрел, рисовал, книгу смотрел
Ви займаєтеся з дитиною, виховуєте її?
Пліснявілий сир• 11 марта в 22:42
Я надеюсь, вы махровый тролль, автор. Вам бы леща хорошего дать и привести в чувства. Здоровый мужик лупит четырёхлетнего ребёнка, убить суку на месте и вас рядом уложить. Надеюсь адекватные соседи заявят на вас куда надо, таким дыркам как вы рожать нельзя.
Все знаю від і до• 11 марта в 22:46
Ответ дляСанта Барбара
Ну знаєте, ситуації бувають різні.
Та ви можете не осуджувати фізичне насилля, це ваш вибір.
Ви наступного разу теж можете заслужити, бо ваша родина підтримує таке відношення
Санта Барбара• 11 марта в 22:55
Ответ дляВсе знаю від і до
Не судіть не знаючи ситуації і моя родина таке відношення не підтримує.
Ну і так, мій чоловік дав ляпаса дорослій людині, а не дитині, захищаючи мене.
Залатавая• 11 марта в 23:07
Ответ дляБесбардак
В смысле портит? Сколько сыну? Вы уверены что мужчина нормальный?
А она нормальная? Впрочем думаю, что тролль, хотя торкнутых полно.

Госпожа Белладонна• 11 марта в 23:17
Я б его убила. И не был бы он моим мужчиной
Все знаю від і до• 11 марта в 23:26
Ответ дляСанта Барбара
Слухайте, ви мене не переконаєте в тому, що насилля це норма. Залиште ці переконання для вашої родини
МадамОхмури• 12 марта в 00:16
Автор, а сын ходит в садик?