Так хотелось верить , что весной 2023 конец войне .
Snow bunny• 31 декабря 2022
Ответ дляАлёнушка78
Это вы так себя и всех советчиц «подбодрить» решили в Новый год
Так автор знатная ’подбадривательница’, это её миссия
Snow bunny• 31 декабря 2022
Ответ дляJul-Ap
А чему можно верить?
Адекватные люди и так понимают, что никто не знает, как и когда закончится война. Вот вообще никто.
Она может закончится как в феврале 2023 г., так и в 2025 г., перейдя в вялотекущий конфликт.
Люди делятся своими ощущениями, это не делает их ботами
Только ольге балуте, кому ж ещё
ksusha1155• 31 декабря 2022
Ответ дляSouthern_Beauty
Мне интересно, они прогнозировали войну в прошлом году?
Ні)))
ksusha1155• 31 декабря 2022
Ответ дляVlada-Maria
ну, он вже мишебратья-серби пробують Косово запалити знову, помагають старшому ’брату’... все прогнозовано
Хіба? Навпаки там все згорнулося, офіційно заявили, що всі ’учєнія’ в косово закінчились
не читайте савєтскіх газєт..
ksusha1155• 31 декабря 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
На нас що євреї напали і бомблять???
Вкусныйпончик• 31 декабря 2022
Всі притомні розуміють, що найближчим часом війна не скінчиться. 2023 вона може скінчиться, тільки при договорняках і при заморозкі конфлікту. Ми на це підем, да і штати в нас вбухали купу грошей і цього не допустять. Санкції на рашку поки діють ну дуже слабо, китай наче як збирається їх нафту купувати, тобто те європейське ембарго пофіг, чіпи для ракет вона виявляється купує десь на чорному ринку чи хз як, але ракети нові вона почала виробляти. Дрони збирає.... Ті, хто обіцяли Крим 2023 вчора вже сказали, що зброї нам не вистачає... Сахарук (дтек) вчора ще й заявив, що планові відключення по світлу будуть ще два роки ( ну Зеленська про 2-3 роки без світла прям в точку казала в листопаді).
Я ще маю якусь надію на петріот. Хоча поки незрозуміло скільки років нам його поставлятимуть, як ленд ліз чи швидше. І яку територію він реально закриє?
nabludatel• 31 декабря 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Абсолютно ні.
Я за свою дитину борюся.
Бо у моєї бабусі в Голодомор померли брати і сестри. Їх убила русня. Я роблю все, щоб русня не мала змогу впливати на життя моєї дитини.
Я за свою дитину борюся.
nabludatel• 31 декабря 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
рашка вбиває наших людей. На звільнених від окупації територіях знайшли купу катівень і тисячі убитих руснею людей. В тому числі дітей.
nabludatel• 31 декабря 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
А євреї вбивали українців, твори геноцид українців?
Бо рашки це роболи. Голодомор визнано геноцидом українців.
Ответ дляВкусныйпончик
Как только мы получим полноценную защиту от ракет (ПРО), война пойдет на спад. Пэтриот - только одно из звеньев цепи. ПВО и ПРО - это сложно и очень дорого, даже в эксплуатации.
Китай может их выручить и купить все ресурсы, которые они захотят продать, но уже по своей китайской цене :) Сверхприбылей не будет, но на войну хватит, к сожалению для нас.
Санкции - это не значит, что купить нельзя совсем. Купить можно, только значительно дороже, через посредников.
Нам дают не те виды и количество оружия, которое нам хочется, а то, что считают необходимым старшие товарищи.
Beggars cannot be choosers
Вкусныйпончик• 31 декабря 2022
Ответ дляJimson
Beggars cannot be choosers
Так и я о том же, будем воевать пока это устроит старших товарищей. Потом зайдут и закончат это за 2 часа. Но очевидно одно, в 2023 этого не будет :(.
НамСвоюРобити• 31 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Що ви маєте проти національності єврей? Мені потрібно жити в українській Україні, на своїй землі. Ось і все.
Та це ж аннабель.
Забийте. Там ’здавацца’.
НамСвоюРобити• 31 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
На нас що євреї напали і бомблять???
Для неї так)) Там.
Fleshka100• 31 декабря 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Не поняла, вы по рашистской методичке тут отрабатываете? Смотрю посты у вас исключительно за рашку! Вы серьезно? Пришли сюда под НГ настроение всем изгадить? Не получится!
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Нам не залишають вибору. Ми мусимо воювати та захищатися. Якщо ця війна дістанеться у спадок нашим дітям, за 10-15 років наші хлопці підуть під рашкою завойовувати країни Балтії та Молдову. Отже, не треба тут про ’не має значення, де жити’. Має.
Скажімо так, віримо в 2023, але хоча б в кінець.
Бо вірити в весну, це вже зовсім рожеві мрії.
А ще психологічний стан після свят в усіх похитнеться. Це відомий факт, що після свят людей особливо накривають депресії.
Типу, свята пройшли, чудо не сталося, радості не принесло і тд.
Тому тримаємося
Ответ дляРойЛеля
Тому тримаємося
Ще хтось сподівається на чудо?)) Рілі?
ksusha1155• 31 декабря 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Для неї так)) Там.
Я бачу. У русні підгоряє аж палає
НамСвоюРобити• 31 декабря 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Ооо, ні.
У мене така шапошна знайома була ’просвєтльонная’.
До моменту поки її рідну сестру з племінницею не закидала русня гранатами у підвалі в селі на Херсонщині.
Так що це ви з тих, кого не зачепило. Поки що.
НамСвоюРобити• 31 декабря 2022
Ответ дляMarusya22
Тільки не зрозуміло, чому вона ще не на раші, якщо ’не має значення, де жити’.
В мене інше питання. До адмінів.
Цьому цю ... ще не заблочено.
Загадка.
Цьому цю ... ще не заблочено.
Загадка.