Чувствуют, что им хана в 2023?
ёжовые рукавицы• 31 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Белгород повторно гойда. Московская область ППО.
Де ви читаєте ці новини?
frumoasa17• 31 декабря 2022
Ответ длячаревна
Это ж по ихнему НГ начался.
Чтоб вам твари теперь на голову все сыпалось
Так, фаєр шоу починається
alenka3108• 31 декабря 2022
Ответ длячаревна
Это ж по ихнему НГ начался.
Даааа)) вони вже празнують! воронєж, омськ, ростов у трійці лідерів по феєрверкам, мацква поки пасе задніх, але там тож, суєтяться, фсб приїжджає...
alenka3108• 31 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Трішки віддихну) піду на балкон покурю, бо серце стане
Блін, я кинула...😰😂
alenka3108• 31 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Удари по бнр
Мелитрисса• 31 декабря 2022
Ответ дляМатусік
Якась незазомбована бабуся викрикнула ’ ні війні’ то мабуть поїхали арештовувати, вони таке люблять
А мужик какой-то по имени Дмитрий елку пытался поджечь, так что у них там есть работа. А еще не знаю где на елку навешали бумажные шарики с надписями ’свободу россии’. ’путину Гаагу’, ’жандармам тюрьму’, ’мира Украине’, ’за россию без пыток’, ’чиновникам люстрацию’. Они такого бояться как огня.
alenka3108• 31 декабря 2022
Ответ дляviika65
по блядоруси? я правильно поняла?
Нє, бєлгородська народна республіка. Але, сподіваюсь і блядорусь вже в черзі на бавовну
Anya Angel• 31 декабря 2022
Ох шкода прямого ефіру звідти немає ніде, так хочеться подивитися що в них там робиться.
alenka3108• 31 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Думала спать идти, уже поужинали. А тут такое!) Суки, горите в аду!!!!
Нє, ви шо? Спать будем після перемоги, зараз тільки бавовна, тільки хардкор!
Ответ дляalenka3108
Добавлю))бавовна в Воронєжі)
То вони себе товой...самі дамблять ) себе...а потім 5 оголошення мобілізації, будуть всяку п´янь грести, кордони закриють і повістки роздавати. Один родич з парашки привітав сьогодні, побажав здоров´я, про війну ні слова, у нас же нацики. Я голосно сказала, щоб чути було по відео, а вам бажаю смерті, щоб вся парашка дивом дивним вимерла, бо прибацаного сусіда тільки так можна позбутися. До речі, з Воронєжа. Цікаво, що у них зараз з єб...обличчям?
alenka3108• 31 декабря 2022
Ответ дляnitka83
В мене там купа родичів...було...в 2014 послала, зі скрипом вони телефонували, бо тут теж багато рідні у віці. Ну а 24 лютого все стало ясно остаточно