Зеленский молодец
Тот кто пишет ему тексты за душу берет
olgabaluta• 01 января 2023
Ответ дляСофия-fe88
А с каким он лицом должен быть? Все круто в нем было, не несите ахинею
Удалено администрацией...
Клементина• 01 января 2023
А мені сподобався виступ Зеленського
Хоча я ще той Порохобот і попередні роки принципово не слухала його привітання.
Але в цьому році.. Слухала уважно. Гарно сказав. В саме серденько
Ответ дляmila-1981
Ну звісно,коли в твоїй країні війна,то якось не до етикету. Завжди кажу таке: постав себе на місце людини,яку ти критикуєш і все одразу стане на свої місця. То потрьопаний,то в кросівках..вам самим не гидко оце обсмоктувати?
Має бути гидко тим, хто паплюжить репутацію України. І не треба прикривати непрофесіоналізм війною.
Ответ дляmila-1981
Ваші пропозиції? Дайте вгадаю? Повернути Петра Порошенка? Він завжди в костюмі і ні фіга не корупціонер. Так?
А інших варіантів нема? По1+1 не показують? Якщо хтось по ділу критикує владу то він або порохобот або кремлівський посіпака .. третього ж не дано. Правда? І ще улюблене ,,не на часі,, а потім нас просто не приймуть ні в НАТО, ні в ЄС і такі як ви знову скажуть - от цей захід такий-сякий…
Ответ дляAdvoco
А навіщо нам те НАТО? Вони вже показали свою дієздатність. Чи може комусь не зрозуміло? Зеленський зараз президент і саме він підняв на ноги увесь світ. І тільки завдяки цьому і ЗСУ ви зараз не в раші. І яка там різниця в костюмі він чи в камуфляжі? Хочу відмітити,що ніде не чула критики щодо недотримання етикету Зеленським від західних партнерів. А от наші диванні експерти та росіяни зі своїми тупими фотожабами тільки цим і займаються. До речі,корупція це найбільша ганьба для України,а не костюми ваші і туфлі. Але це було задовго до Зеленського і потрібні будуть десятки років щоб її викорінити . Бо дуже корені довгі та міцні,нажаль.