Барвіночка• 01 января 2023
Прикраси після смерті мами
Залишилися 2 прикраси. Золотий цікавий ланцюжок і сережки «радянські». Думаю, що з ними зробити? Залишити все як пам’ять чи переробити на якусь іншу прикрасу, яку б я могла носити з думкою про маму? Що порадите?
Исправлялочка• 01 января 2023
Я переробила, ношу з задоволенням, теж вважаю ці прикраси як пам´ять від мами.
Навіщо вони будуть десь лежати, мама теж їх носила лише в молодості, а так лежали років 30 точно і що з того що вони десь лежали в шкатулці....