Неваляшкина• 01 января 2023
Що ви САМІ СОБІ подарували на Різдво / НР?
Доброго вечора!
Я дарую сама собі (мама далеко, партнера / дітей не маю) - що подарували собі?
Я тільки пальто (чекаю)
От дивлюсь квитки на січень, на стендап
Більше ідей не маю(
Дякую!
Я тільки пальто (чекаю)
От дивлюсь квитки на січень, на стендап
Більше ідей не маю(
Дякую!
Аноним с кешбеком• 01 января 2023
Я себе решила купить новую спортивную форму все жалко было, а это плюнула и заказала найк все давно хотела
ХуАнита• 01 января 2023
Цього року нічого. Минулого купила золоті сережки, бо дуже хотіла але зі своєї з.п. дозволити нічого не могла.
СноваЗдорова• 01 января 2023
Писала сегодня, нюфейс фикс, уход для волос Сислей, маски для лица Ланком и патчи Шисейдо, а то я чет как-то сдала за прошлый год
Лиса Патрикевна• 01 января 2023
Ну и начались сейлы-одежды немного прикупила,но такие ’подарки’ себе любимой у меня круглый год))
Мандолина Бу• 01 января 2023
А пальто ви б так не купили? Що за традиція буденні покупки називати подарунком?
Соня-сонятко• 01 января 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Кухонні ваги)
А я підлогові, а вони брешуть кілограм на 30, не знаю чи приймуть назад в магазин(
НеГолосую• 01 января 2023
Я якщо закінчаться війна хотіла б подарувати парфуми ,але не в цей час
Я инженер, меряю от 1• 01 января 2023
Ответ дляТворческий типаж
Нову пательню, каструльку та білих тарілочок )
Нууу...
А особисто для себе?
Неваляшкина
• 01 января 2023
Ответ дляМандолина Бу
Якщо це необхідність - то це не є подарунком
Якщо це четверте - то це дещо, ммм, примха
Тому так, для мене це виконання бажання)