ФруктЕщеТот• 01 января 2023
Чи реально отримати Знак якості безкоштовно?
Знайома отримала нещодавно знак якості. Каже що навіть заявку не давала. Самі її знайшли і сказали, що вона отримує нагороду. Я знаю (саме знаю), що всі ці нагороди купляються. Як і статті у журналах, ефіри на ТБ. Хто знає, той розуміє про що я. Чоловік каже, що просто так такі нагороди не дають. А я дуже не зочу думати, що мені ця людина бреше. На нагороду пофіг, не заздрю. Але факт брехні дуже неприємний. А може і правда можна просто так отримати?
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Доречі, нещодавно дізналася, що і ревізор покупався. 10 тис доларів
Разачаровусь_очень_быстро• 01 января 2023
У мене знайомий отримував щось подібне в будівництві та проектуванні. Так, самі знайшли. Оплатив рахунок приблизно тисяча доларів (десь 2007 рік був), поїхав в Київ та урочисто вручили
Курочка-наседка• 01 января 2023
Ви вже визначтесь, ’саме знаєте’ чи чоловік каже.
Отак мені ніхто не вірив, що я за іспит в ДАІ не платила.
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Да-Да. Так воно і робиться. Вони самі дзвонять і пропонують. Що хочеш можна отримати))) Але ж вона каже, що нічого не платила зовсім. І факт урочистості здивував. Їй просто прислали НП. Але каже, що десь надрукували.
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Адвокат ваша знайома?
Ні. Сфера послуг. Бьюті
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну зараз війна, може без урочистостей висилають. Я не вірю, бо допомогала отримувати отого будівельника року
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляКурочка-наседка
Не давати хабаря це одне. Ми також без хабаря дозвіл один отримали. А тут сама структура працює саме так, що треба платити.
Та ми з чоловіком знали це раніше. Потім случився цей випадок. Я повірила. А він каже, що не вірить. Ось і тепер думаю бреше чи не бреше
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Так Ви самі казали, що він 1000 доларів заплатив. Це такі тарифи і є. 500-1000-2000. Це не коштує всіх грошів світу. Але сам факт. Вона каже нічого взагалі не платила
с_переулочка• 01 января 2023
Она то может и не говорит вам правду по очевидным соображениям. Но даже тот ревизор, как вы говорите, в некоторых случаях ну прям так палевно было, сразу понятно, что награда куплена, потому что куча косяков, а нате вам табличку. А других линчевали за меньшее.
Но это такие вещи, что знакомым не рассказывают
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ой. Посил не зрозуміла. Подумала, що вірите
Ответ дляФруктЕщеТот
У нас ще сусід актор. Розповідав, як він якусь нагороду отримував. Така сама процедура. Прислали листа, заплатив, отримав. Скільки платив - не знаю.
А, там ще платежі замасковані. Тоді цілий кошторис був. Організація свята, бенкет, за грамоту, за рамку, за зірку. Короч, прямо так немає в призначенні платежу: за вибір року
Молчунья• 01 января 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні. Сфера послуг. Бьюті
В нас в бьюті сфері 90% з недотриманням законодавства, тому на рахунок цього не повірю
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляМолчунья
Так вона каже, зо навіть документи толком не перевіряли!!! Типа здивована що капець.
МатьЧасть• 01 января 2023
А ви бачили як сама нагорода виглядає? Питаю бо бачила у одного «бізнесмена» на головному місці в офісі лист - Витаю ви стали переможцем «компанія року», бла-бла зв’яжіться з нами по номеру. Він вважав що вже свою нагороду отримав))) В нього був ФОП по перевезенню товарів по місту))) ну яка компанія року)))
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну от відкрила основні положення конкурсу
Нам пишуть: Внесок за отримання офіційного статусу Учасника Конкурсу - плата, що вноситься офіційним Учасником Конкурсу та використовується на підготовку та організацію Конкурсу, проведення та передачу експертних досліджень, його матеріально-технічне забезпечення. Розмір реєстраційного внеску встановлюється Оргкомітетом і поверненню не підлягає.
Внесок Конкурсанта – плата, що вноситься Конкурсантом за право отримання переможного пакету та використовується на проведення організаційних заходів та для роботи Оргкомітету а також на проведення заходів за Конкурсом, проведення рекламних кампаній Конкурсанта та платою за права використання імперативів Конкурсу.
Молчунья• 01 января 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Тим більше не повірю, якщо навіть документи не перевірили
І далі
Фінансове забезпечення Конкурсу здійснюється Оргкомітетом шляхом залучення коштів від меценатів, спонсорів, учасників Конкурсу та власного капіталу для їх використання для здійснення запланованих Конкурсом організаційних та розпорядчих дій.
Не баньте тільки
Для участі у Конкурсі претендент подає до Оргкомітету такі документи:
Анкету Претендента для кваліфікаційного відбору за зразком згідно із додатком №2;
Заяву Претендента на участь у Конкурсі за зразком згідно з додатком N 3;
Копії реєстраційних документів, сертифікатів;
Це про документи, які не подавала
Останнє. Про те, що не платила нічого
Вимоги до офіційних учасників Конкурсу:
Підписаний договір, із обраним пакетом Переможця.
Проплата внеску офіційної участі у Конкурсі.
Вимоги до офіційних учасників Конкурсу:
Тихомандражная• 01 января 2023
Да, все за деньги:(
Меня тоже сами находили- публикации в прессе называли таксу и за награды тоже.
Сам товар их мало интересовал.
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Не дуже приємно дізнаватись, що близька людина бреше. Але ж тут писали вище, що правду ж вона не може сказати. Якщо придбала, то для іміджу. А якщо скаже комусь правду, то слухи можуть піти. А це таке собі
Ответ дляФруктЕщеТот
У мене знайома адвокат теж отримала. І на всі пейсбуки-інстаграми пише, що її обрали, вона найкраща. Без грошей і знайомств.
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
А тут я згадала, що пакети різні є. Батько розповідав. З урочистями чи без
Слабый пол• 01 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Вот, на нашей фирме так же😂🤣
Сами нашли, получили награду, предварительно оплатив счет немалый. Может и у подруги автора так же
ФруктЕщеТот
• 01 января 2023
Ответ дляСлабый пол
Вот, на нашей фирме так же😂🤣
Ось і розкрили мені тут оченятка 😂
Ответ дляФруктЕщеТот
А, може й так
Ответ дляФруктЕщеТот
Ось і розкрили мені тут оченятка 😂
Просто треба відкрити офіційні положення)))
А взагалі не розумію, хто ведеться на ці нагороди? Ну прийшла я в якусь контору. Бачу, стоїть оця фігня. І мені розповідають, що от дивись, ми отримали. Які ми круті та класні. І я стою не знаю куди очі подіти і що сказати. Бо знаю як воно отримане