Любвиобильный бот• 02 января 2023
У вас сьогодні робочий день?
Так не вистачило ще одного вихідного..(
Коли вже русня передохне і все буде, як раніше?
No problems• 02 января 2023
Я сьогодні встала в 6.30, щоб у 8.00 прочитати від пацієнтки, в мене місячні і я не буду. Це за пів години до візиту. Так що так, робочий, невдало початий робочий ранок
Да Щас же• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
Ви гінеколог?
Да Щас же• 02 января 2023
Працюю віддалено, так хочеться, щоб ніхто сьогодні не чіпав, бо дійсно, не вистачає одного дня вихідного ще.
No problems• 02 января 2023
Ответ дляДа Щас же
А як місячні і зуби пересікаються?
От Ви таких і пацієнтів і спитайте. У мене сил на таких нема. Навіть не відповіла. Але робочий ранок підіпсований, перший робочий ранок 2023
Да Щас же• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
[smile]l_daisy[/smile
Бачу Вас накрило))) посміхніться і спокійно попийте кави) хто рано встає, тому Бог дає!
No problems• 02 января 2023
Ответ дляДа Щас же
[smile]l_daisy[/smile
Ви наївна))
Ранок 2 січня. Думаєте в мене немає сім‘ї? Я цю годину могла з дітьми провести. Або взяти іншого пацієнта (запис щільний на найближчий тиждень, незважаючи на свята), а я маю сидіти скучати і платити оренду. Бо в когось місячні то з хати не вийду
Брехушка• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
Як для стоматолога ви не дуже стресостійка та коректна.
Брехушка• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
Ви наївна))
8.55 у вас вже має під кабінетом сидиті наступний пацієнт, а ви на форумі зараз
Ответ дляNo problems
Ви наївна))
не злитесь. у меня месячные это жесть. болит все, сознание теряю. анастезия берет только двойная. в месячные и ее мало.такой организм. может и у той девушки так. Хотя знать о них можно заранее
Быстровочка• 02 января 2023
У мене неробочий, у всіх знайомих робочий) зібралась по магазинах погуляти, епіцентр на годинку точно займе)))
Дюагональ• 02 января 2023
Ответ дляДа Щас же
А як місячні і зуби пересікаються?
Есть мнение, что пломбы плохо держатся будут. И скоро выпадут.
Аноним Завхоз• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
Ви наївна))
Месячные бывают разные. У меня, например, первые дни месячных сопровождались рвотой. Так было, пока не родила.
В любом случае, она к Вам не за бесплатно ходит на приём и я считаю, если она по каким-либо причинам не может прийти, то имеет на это право.
Брехушка• 02 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
А стоматологу, если он хорошим практическим опытом, то и пояснять не надо, что такое КД для многих процедур, в т.ч. и зубных.
Барышня кисельная!• 02 января 2023
Ответ дляБрехушка
100%.
Врач должен быть в курсе , что при месячных свертываемость крови хуже и можно нормально даже процедуру не провести .
Хранительница чешки• 02 января 2023
Рабочий, но с 15:00. Главное, что об этом я узнала только утром. Что с 15:00, когда уже собралась выходить. Руководство жжёт.
Подмигашка• 02 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
А в неї місячні вперше в житті? Коли до стоматолога записувалася, не знала, що вони мають бути?
Одни_мысли• 02 января 2023
Ответ дляПодмигашка
ви серйозно?))) а місячні не можуть прийти раніше? я знаю свою дату, але вони приходять на пару днів раніше
Лікар має бути готовий до таких ситуацій, бо він працює з людьми))
Ждун с Нибиру• 02 января 2023
Зараз в пошуках роботи, сьогодні цілий день готуватиму страви, бо завтра день народження, 41р., але боюся, що в такому віці на роботу дуже тяжко влаштуватися, бо хочуть до 40 років, може не казати, що 41, а говорити, що 40🙃🤣
Сладкий лимончик• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
Стоматолог
Реально отменила пациентка из-за месячных визит? Обьясните,может я неправильно делаю,что хожу к стоматологу во время месячных?