Любвиобильный бот• 02 января 2023
У вас сьогодні робочий день?
Так не вистачило ще одного вихідного..(
Коли вже русня передохне і все буде, як раніше?
Сладкий лимончик• 02 января 2023
Выходной, но я взяла отпуск на недельку, а так бы сидела на работе
No problems• 02 января 2023
Ответ дляБрехушка
Як для стоматолога ви не дуже стресостійка та коректна.
А Ви думали стоматологи кланяються перед несерйозними пацієнтами?))
Десятою дорогою таких обминають, та й все
Ви просто не бачите скільки «цікавих» пацієнтів))
А про стресостійкість і коректність, не хвилюйтесь)) советчиця для того і є, щоб негатив злити при потребі
No problems• 02 января 2023
Ответ дляTaFo
не злитесь. у меня месячные это жесть. болит все, сознание теряю. анастезия берет только двойная. в месячные и ее мало.такой организм. может и у той девушки так. Хотя знать о них можно заранее
Так могла ж вчора попередити, та й все
Брехушка• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
Мені хвилюватися?
No problems• 02 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Месячные бывают разные. У меня, например, первые дни месячных сопровождались рвотой. Так было, пока не родила.
В любом случае, она к Вам не за бесплатно ходит на приём и я считаю, если она по каким-либо причинам не может прийти, то имеет на это право.
Можна завчасно попередити і тоді жодних проблем
No problems• 02 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Реально отменила пациентка из-за месячных визит? Обьясните,может я неправильно делаю,что хожу к стоматологу во время месячных?
Так. От таке буває)) за пів години до того. Все Ви правильно робите. Я навіть 2 з 4 власних зубів видаляла в період місячних. І нічого, жива, здорова. Не кажучи про якісь простенькі процедури
Та гугл почитати, то звичайно, що які тільки статті не понаписують. До реалій то мало що має
No problems• 02 января 2023
Ответ дляБрехушка
Мені хвилюватися?
Ви ж пишете про коректність і стресостійкість)) а не я
У мене все ок, тільки ранок підпсували. Потім наладилось. А на советчиці мені не треба всю культурність проявляти. Наяву вистачить))
Брехушка• 02 января 2023
Ответ дляNo problems
Перед пацієнтами ви не кланяєтеся, чому перед анонімами так розшаркалися?
Мені від ранку ні до вас, ні до ваших пацієнтів немає діла
Займіться ж ви дитиною у вільний вечірній час, а не витрачає дорогоцінний свій час на мою анонімну скромну персону