Инстагра_мерша• 02 января 2023

Подарок від свекрухи) І у вас так?

Подарували їй фен і набір чаю, а свекру електронний годинник і каву. І тут вручають нам подарунки))) Чоловіку фітнес браслет(у нього саме поламались) за 1200 а мені носки і коробку цукерок🤣 У вас також таке?
Светлая Светлана• 02 января 2023
А что вам не так?

Помеха справа• 02 января 2023
Было у меня такое, я сделала выводы и стала дарить им такие же подарки). Потом они совсем перестали дарить . Я продолжала дарить для семьи, общий подарок.
автор Инстагра_мерша • 02 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Неприємно. Я б дарувала для сім´ї. Окремі подарунки мають бути +/- рівнозначні.
Я також вважаю що або нічього або однакове. Але як на мене батьки не повині нічього дарувати, навпаки уже потрібно батьків радувати. А тут ніби хтось ляпаса дав!
Гладковыбритый шишун• 02 января 2023
Ответ дляЛепешечка
Якщо новий, то нормально. Вони зараз недешеві
Мені ненормально це. Новий, ремонт тоді робився. Але як на ДН це дивний подарунок.
Шеллар• 02 января 2023
Свою вітаю постійно, але один подарунок від нас з чоловіком. Мене вітає тільки словесно, вважаю це нормальним. Свекруха пенсіонерка, нехай краще ці кошти на себе витратить. Діти дарують від себе, щось зроблене власноруч.
Светлая Светлана• 02 января 2023
Ответ дляМастер Пис
Ну так і ви їй наступного разу труси ношені
А почему не новые?
Светлая Светлана• 02 января 2023
Автор, а что подарили ваши родители Вам, и Вашему мужу?

Сплюшка• 02 января 2023
Наши даже детей не поздравляют.
Не служанка• 02 января 2023
Я не образилась би, якби мені нічого не подарували. Але вдячна невістці за подарунок, подарувала мені повербанк. А я їй набір Вікторія Сікрет і бутилку хорошого вина. Ну в нас відносини як у подруг, чому я дуже рада.
автор Инстагра_мерша • 02 января 2023
Ответ дляНастенные трусы.
Тю,дивна ви
подарунок отримали,ще й не такий..
Можливо пенсія у свекрів по 2000 грн.,ми ж не знаємо їх можливості.Ви б уже обговорили суму.А взагалі,я також майбутня свекруха і щоб мене оце так якась...обговорювала ,це жах.Куди ваш чоловік дивився...Свою маму краще обсудіть
Нуу дуууже співчуваю вашій невісткі!
Светлая Светлана• 02 января 2023
Ответ дляСмыкалка
Ой, а мне раз свекруха в 26 лет подарила тоник для возрастной кожи 50+))))
Так наверно же свой от сердца оторвала, а вы не оценили
Настенные трусы.• 02 января 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Нуу дуууже співчуваю вашій невісткі!
Собі поспівчувайте
автор Инстагра_мерша • 02 января 2023
Ответ дляХуАнита
Нет, мне всегда чуть больше ,чем мужу
Це моя мама так дарує) чоловіку трішки краще чим мені
СережкинаЯ• 02 января 2023
Ми не дарували нікому нічого, і один одному, тільки дитині.
Светлая Светлана• 02 января 2023
Ответ дляНежная Лапка
Она, наверное, считает, что ваш муж только сбрасывается им на подарок))
А вы думаете это не так?
Pavelolka• 02 января 2023
Неприятная тема. Дарите что хотите, но вот этот подсчет с выносом на форум
Бессмертный пони• 02 января 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
У меня было - унитаз на ДР подарок от свекрухи.
Унитаз ? На день рождения ?
Zelenkа• 02 января 2023
То вам кофту зразка 70-х не дарували і туфлі з пряжками. У вас прогресивні свекри)
Не служанка• 02 января 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
В мене ще кращій подарунок був, але від рідної мами - фольга, якою застеляють плиту.

TATI-13f6• 02 января 2023
Ой, ну подарували , що подарували , то вже така справа. Мій свекор навіть перший ніколи не зателефонує , щоб привітати з якимось святом, за подарунки я взагалі мовчу
ХуАнита• 02 января 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Я думаю это классно, мне очень приятно, вообще у меня классная свекровь
Zelenkа• 02 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Унитаз ? На день рождения ?
Ви ціни на унітази давно дивились? Це цінна річ
Бубль Гум)• 02 января 2023
Автор, мне ваш подарок напоминает видео этого блогера:))))
Светлая Светлана• 02 января 2023
Ответ дляСплюшка
Наши даже детей не поздравляют.
Ваши дети вы их и поздравляйте
автор Инстагра_мерша • 02 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Мама перевила гроші, нам потрібен був новий матрас, але через свята відклали покупку. Це був її подарунок
Светлая Светлана• 02 января 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Видимо, мама Ваша хорошо знает, какую доцю вырастила, боится, чтоб муж не сбежал от вас, задабривает.
автор Инстагра_мерша • 02 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
А вы думаете это не так?
Якби все залежало від мого чоловіка, то на подарунок вони отримали б шиш з маслом!!!!
Настенные трусы.• 02 января 2023
Ответ для Светлая Светлана

Оце п´ять,
Коко Шанель• 02 января 2023
Ответ дляBrovalia
У меня так было... Помню, всем подарки, а мне платок на шею, он такой маленький,как носовой,я такое не ношу.. или гель для душа или какую-то хрень) другой невестке серьги золотые ))) мне в душе было обидно... Раньше. Хорошо,что переехали в другой город, общение свела к открыткам в Вайбере. Дело даже не в цене подарка, а просто гадко было. Я такой человек, что была бы рада, коробке конфет, но от души... А здесь, хрень какая-то , как в лицо плюнули
чем вы ей не угодили, змея блин. правильно открытка в вайбере и то ей много
Мочалкин блюз• 02 января 2023
Який зір у вашого чоловіка?Покажіть йому цю тему.