Луноходик_Ик• 02 января 2023

Що зараз потрібно для оформлення Песеля УКР? Чи потрібно мати реєстрацію?

Чи договір аренди? Чи просто можна вказати адресу перебування.
Бойцовская• 05 января 2023
Ответ дляКаяспер
Тут наші привезли всі збереження , що мпли в так наповнили ім бюджет… що навіть не знаю що сказати. Ніякі виплати не потрвбні, тільки б ввдключення пересидіти. В електробудинку на 20 поверсі такий собі джек- пот
Але маючи все вдома нас змушують іхати сввт за очі в гврші умови( бо не ротчну ч таку ж квартиру і приватні школи
А тепер ще й терміново приймай рішення. Так би 90 днів, а там і зима закінчилась(
Ви можете нічого не оформлювати , ні песель, ні виплати. Знаходитись по безвізу 90 днів. Але тоді мусить бути якась страховка, хоча б мінімальна. Бо при захворюванні будуть ганяти з шпиталю і шпиталь
Каяспер• 05 января 2023
Ответ дляБойцовская
Цього не підкажу. Треба читати уставу
Почитала. Подали на розгляд в після того як вступитт в силу зміна до закону- набуде чинності. Тобто ще ні
Каяспер• 05 января 2023
Ответ дляБойцовская
Так ото ж не ррзумію.. чи скінчиться це все через 90…
Всю війну просиділи вдома( вхвд вихід приліт… але без світла - це без води тепла і тд по 3-4 дні в електробудинку важко(
Думала переіжджати з шенгену в і ншу на 90… але зняти квартиру квест і потрібен песель чи інший документ
Тобто маєш оформити щось🥴а подобово ціна космос чи хостел