Запретный фрукт• 02 января 2023

Жахлива ситуація.

Померла дружина двоюрідного брата. Брат в зсу. Діти 8 і 9 років з бабусею, їй 83 роки.
Ця бабуся і брат просять мене забрати дітей до себе, у мене 2 дітей, чоловік, десь годину вдень працюю, дитина молодша не в садку, старша практично весь час лікується, з молодшою проводжу дуже багато часу, є свої моменти, угризіння совісті є, що весь час проводжу з молодшою, в старша потребує дуже багато спілкування, але не вистачає часу. Сама весь час хворію, хвороба не суттєва, але заважає жити на повну, постійна слабкість і деякі ще моменти. Допомогаю їм фінансово, вони знімають квартиру, житло їх частково розбите. Але забирати до себе не буду. Брат пише днями. Я йому свою ситуацію, він мені свою, дуже шкода, але нажаль допомогти не можу. На душі дуже погано.
Роковуха2002• 02 января 2023
Ответ дляDianichka
Я так поняла, что брат просит забрать детей, пока он не приедет. Его же никто не отпустит в тот же день...А дети без присмотра с очень пожилым человеком. Еще не известно ее состояние. Может это мама умершей женщины?...
Ніхто не розуміє , про що попросив автора її брат.Одна справа,якщо мова йде про перетримку поки він прямо зараз почне займатіся документами для повернення додому.Інша справа якщо він просить забрати дітей до закінчення війни.А якщо він загіне?Автор нічого нікому не винна, і своєю відмовою вона,я сподіваюсь,простмулює брата якнайшвідше повернутися додому.Зрештою,як брат дивиться на те ,що стороння людина буде розгрібати розшатану психіку дітей?Цім повинен займатися батько.

L-i-s-a-92af• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Нет, пока нет, ему же нужно теперь детей обеспечить, Фірма где работал сгорела.
Брат може звільнитися з ЗСУ і виїхати за кордон, як єдиний опікун.Тільки хай пенсію на дітей по втраті годувальника не забуде оформити до.
Загалом, ситуація жахлива: у діьей купа родичів, а дітей глядить баба 80-річна.
Цікава у вас родина(
oneself• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Забрати до кінця війни, вчити з ними уроки, доглядати. Щоб жили зі мною.
Почему брат не возвращается? У него все основания есть для этого... Он хочет детей оставить круглыми сиротами? Не понимаю
На вашем месте конечно же забрала, но отец в таком случае должен вернуться
О_Юми• 02 января 2023
Ответ дляlisulya
Законодательно троюродная тетка этим детям не роднее, чем Вы
А с точки зрения человеческих отношений? Можете не отвечать, позиция ’никто никому ничего не должен’ это прям кредо у многих советчиц
tanita-tango• 02 января 2023
У мене колега на роботі має сім´ю ,2 дітей ,взяла нещодавно 2 дітей з інтерната(абсолютно чужих дітей!) То в вашій ситуаціїї мені здається ,можно хоч на деякий час взяти дітей і подивитись,а вдруг ви зможете з ними потоваришувати ,а там і батько звільниться
oneself• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
искать другую работу, брат странный, на детей, судя по всему, ему насрать, очень жаль детей.
lisulya• 02 января 2023
Ответ дляО_Юми
С точки зрения человеческих отношений - у кого есть ресурс, тот и возьмёт на себя такую ответственность.
У автора нет ресурса. Если у Вас есть, то в добрый путь. Будет Вам огромный плюс к карме. Конечно если этот ресурс не только на словах чужих людей подталкивать
Nikol-9a2f• 02 января 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
які ліниві і черстві тепер стали люди, хоча здавалося б.
Ау! У дітей є рідний БАТЬКО!!!!
o.shalneva• 02 января 2023
Если даже просто знакомые дети оказались в такой ситуации,не задумываясь взяла бы детей,а тут родственники..

МариНадо• 02 января 2023
Та не питання, нехай брат повертається, а ваш чоловік замість нього на фронт.
Beiliss• 02 января 2023
Дуже см складна ситуація що діти нікому не потрібні. А хочуть вам їх віддати. Ви повинні вирішити чи ви не но отові взяти на завжди їх. Як що ні то дітей віддадуть в інтернат ((( я вас розумію і дітей шкода. Можна запропонувати дорогу нянькою зі всіх родичів
Цвіту і пахну• 03 января 2023
Ответ дляСадоводница
Таких же ...яхвора ,діти хворі . добре,що бабуся в 83 роки здорова ... в зруйнованому бутинку
А чому ви засуджуєте? В дітей є батько. Він повинен тепер берегти себе і їх, раптом що вони самі лишаються.
оле-чка• 03 января 2023
Кажіть брату, що він потрібен своїм дітям
Вони в лікарнях без рук і ніг рвуться на війну, бо там їхні, відчуття що відвоював не мають.
Переконуйте, що він це все що є у дітей, він винен своїм дітям бути живим.
oksanakirill• 03 января 2023
Знаете, вот сейчас война. Много детей остается без родителей. Вы б хотели, чтоб ваши дети оказались в детдоме? Ну нет же. Возьмите этих детей на время, пока брат уволится. Так ему и говорите, чтоб возвращался.
HupBaHa• 03 января 2023
Ответ дляDi-lana
а вы от куда это взяли ? за автора додумали
Автор ничего не сказал, что это временно
HupBaHa• 03 января 2023
Ответ дляmamaМия
Якраз по-людські-це забрати, бідні діти, ще вік такий…
Есть родной отец. Пусть воспитывает, а не дальней родственнице спихивает
HupBaHa• 03 января 2023
Ответ дляlisulya
Просто вывела Вас на чистую воду. Это неприятно для Вас, я понимаю
HupBaHa• 03 января 2023
Ответ дляО_Юми
Так забирайте, будьте человечной
HupBaHa• 03 января 2023
Ответ дляBeiliss
У отца норм зп. Вполне и сам может оплатить помощницу бабушке с функцией няни для детей