Несу пургу• Изменено 02 января 2023
Хто поборов панічні атаки?
Чи є тут хтось, хто поборов панічні атаки? Чи це дійсно лікується? Якщо так хто або що вам допомогло позбутися цього стану? Бо я вже не можу так житти , просто інколи хочеться просто вмерти, але страшно хочу жити. Дуже турбує постійні головокружіння відчуття ніби втрачаю свідомість або падаю кудись, постійний страх і т.д. робила мрт , і багато обстеженнь, все в нормі. Хараз вже три місяці приймаю ліки, назначив невропатолог, пью ліки ніби краще. Тільки починаемо зменшувати дозу знов погано. Опускаются руки, здається це ніколи вже не закінчится, і боюсь що може ще гірше бути, хоче вже не має куди гірше.
Зяблик протестант• 03 января 2023
Ответ дляТримаю свічку
Поэтому выше и пишут, АД + психотерапия.
В страхе ПА часто стыд. А как это я упаду на землю, а вдруг подумают я ненормальная.
А сейчас ещё придурков хватит заснять на камеру
Хотя недавно стала видеть адекватности больше и, когда кто-то выкладывает что то подобное, идёт ряд осуждающих комментариев, чтоб придурок не снимал, а помог человеку. Значит мы не безнадежны
Это я и писала. У меня больше года уже АД, на них атак нет ттт. Вот было, что пару дней о таблетках вспоминала только в обед, так одна случилась. Ехали в гости, а меня тошнить начало. Так и пошел муж с детьми, а я в машине осталась корежиться. Значит, отменять точно не готова((
ХикориДикори• 03 января 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Я їх і до психолога завжди помічала, багато чого читаю, але помічати і внутрішньо погоджуватись, що це неправильно, - різні речі
помічати негативні думки - це тільки перший етап.
Далі важливо сформувати навички зміни таких думок, і в когнітивній терапії для цього використовують різні техніки, взалежності від типу думок.
Мета такої когнітивної реструктуризації не замінити механічно негативні думки на позитивні і примусити себе якось в це повірити)) мета - сформувати нове більш реалістичне мислення.
Щоб коли ви, наприклад, допустили помилку у вас автоматом вискакувало не ’я бездар і невдаха’, а хоча б ’прикро, що я допустила помилку, зараз подумаю, що можна з цим зробити’.
Зяблик протестант• 03 января 2023
Ответ дляХикориДикори
Оце ’зміни думок’ у мене й не виходить. Бо дурна якась (когнітивне спотворення детектед, все одно дурна)
ХикориДикори• 03 января 2023
Ответ дляЗяблик протестант
значить ви щось не допрацьовуєте)
Або ж очікуєте якихось миттєвих результатів.
А це все поступовий процес, реальні зміни досягаються тільки в результаті реального досвіду.
Коли ви принаймі раз зможете розхитати і засумніватись в тому, що ви ’дурна’, і це змінить ваш емоційний стан, ви відчуєте віру в те, що ви самі керуєте цим процесом.
’Дурна’ - це навішування ярликів, описуйте конкретно, що не так мовою фактів, а не оціночних суджень. Це одна із технік. Якщо ця вам не зайде, спобуйте іншу.
Тримаю свічку• 03 января 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А психотерапия есть?
Эндокринология как?
Гинекология
Проблемы со спиной?
Эндокринология как?
Гинекология
Проблемы со спиной?
Зяблик протестант• 04 января 2023
Ответ дляТримаю свічку
А психотерапия есть?
Эндокринология как?
Гинекология
Проблемы со спиной?
Эндокринология как?
Гинекология
Проблемы со спиной?
Психотерапия есть.
Щитовидка в норме.
Спина с артрозом, но это не лечится.
Но учитывая, что начались па конкретно после сильного стресса, думаю, причины все же психологические
Щитовидка в норме.
Спина с артрозом, но это не лечится.