Глас_Народа• 02 января 2023
Порадьте як почати похудання з 110 кг
Порадниці, мирної і спокійної ночі.
Сьогодні певно якась зірка на небі про лишню вагу.
Сьогодні зранку зважилася і побачила на вагах за 2 роки + 20 кг.
В декреті 2 роки.
Коли дитина засинала і до цих пір у мене ритуал чай з смаколиками.
Коли почалася війна, люба тривога у мене жор, таке у мене зампокійливе.
На Новий рік вирішила одягнути класичну куртку, яку рік не одягала і не влізла.
Сьогодні коли чоловік пішов з дитиною на прогулянку, вирішила зважитися.
І після цього цілий день реву.
З юності я як то казали пишка з товстою кісткою.
Весь час себе коетролювала і вага трималася 80 кг, при моїх 168 см.
Виглядала більш менш достойно.
Зараз це ходячий надувний шар.
Після зважування вирішила знову контролювати себе і не їсти солодкого, і порцій тазіками.
Но не змогла. Ввечері наперлася олів´є з голубцями. А коли дитина заснула чай з тістечками.
Не дай Бог буде тривога, знову потяне на кухню.
Дівчата, у кого є досвід схуднення такої ваги, порадьте будь ласка що робити, що їсти, як себе стримувати від пережорів?
Щиро дякую всім хто відгукнеться.
Мені 35 років.
В декреті 2 роки.
І після цього цілий день реву.
Виглядала більш менш достойно.
Зараз це ходячий надувний шар.
Щиро дякую всім хто відгукнеться.
Мені 35 років.
Бутербродница• 03 января 2023
Іжие лише відвврене, ходіть, якщо з коляскою на далекі відстані щодня, пийте воду, ніякого алкоголю та майонезів
забиякина• 03 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Автор, мені 34 роки. Вага 110.
Давайте разом.
Вы готовы к работе над собой? Вот почитала выборочно тему, вижу что много девушек то на марафоне, то на самостоятельной диете и все равно это все сводится к временном результату и не всегда доводят начатое, вот вы написали что готовы присоединиться к автору в её желании изменить вес, но вам нужно решить для себя на что вы готовы ради этого? Пару десятков кг сбросить? Вам это нужно? Как вы относитесь к спорту? Когда занимались? В теме уже дали дельные советы, но их пропускают мимо либо жёстко критикуют, потому как хотят сбросить %20-30 веса, а это не стоит стольких жертв. Поэтому вам нужно определиться для себя честно, я по опыту знаю, что только ваше желание и твёрдое убеждение сможет сдвинуть это. А иначе это очередное похудей меня к нужному мероприятию, это всегда так у клиентов, это 90%
Весёлая морковка• 03 января 2023
Ответ дляУси Пуси
’Планирую’?
Люди, вам себя не жалко?
Мы вас ждали)
Покращена• 03 января 2023
Все дело в питании. Сама не вытянете, только если сила воли или приперло по здоровью, что капец. Есть девочка в вайбере с марафонами, похудение построено на сбалансированном питании и зарядке, стоит недорого, до 400 грн. У нее очень хорошее меню - сытное, разнообразное, только надо немного поморочиться, в декрете - самое то. Она сама похудела на 50 кг, стала диетологом-нутрициологом. Я сама терпеть не могу марафоны, но ее подход понравился. Рецепты из простых продуктов, вкусно, довольно сытно.
Оксана Яворська и ее марафоны стрункости, в вайбере и инстраграме поищите. Я у нее меню купила в октябре за 150 грн на 10 дней, вот с сегодняшнего дня только раздуплилась.
Шиворот Навыворот• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Важко.
За день я з дитиною їм похапцем, а ввечері коли вона замне, а це в 22 у мене починається пір.
Бачу самі відмазки у Вас)
Вдень їсте похапцем. Ок. Але ж їсте! Навіщо ще після 22-ї влаштовувати ’пір’?
Перевірений і простий спосіб, тут вже писали. Три прийоми їжі за день. Нормальними порціями, а не відрами. Відмовитися від майонезу, булок.
Але думаю, що ви тему склепали аби просто поговорити.
aleksey.bo• 03 января 2023
Мене врятував велотренажер, щодня година на інтервальне навантаження. Ну і ПП, підрахунок колорій. Ніяких солодощів на період схуднення, ламає перші два тижні, потім звикаєш. А десь через пару місяців солодощі здаються не смачними, ти не отримуєш задоволення від цукерки. Ну, того задоволення, як раніше.
Я худла з 93 кг, далі воно худнеться само, в мене навпаки, від тревог перекриває все до рвоти.
Ответ дляГлас_Народа
Дякую, спробую.
Но я лягаю пізно, не знаю чи зможу себе стримати.
На протязі дня у мене прийоми їжі швидко, разом з дитиною. А коли засне я наче розслабляюся.
Ложитесь раньше, это реально работает, раньше ляжете - меньше съедите, ну и гормоны в норму придут. Постарайтесь начать ограничивать себя в еде, особенно в смаколыках к чаю. Пейте просто чай или с микровкусняшкой. ну и двигайтесь.
люблю_тортики• 03 января 2023
Перешла на интервальное голодание. 4/20. За неделю минус 5 кг. Но я сейчас в отпуске, как потом будет, не знаю.
Шиворот Навыворот• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
скільки це не дешева?
а як саме прохидить операції? я маю на увазі що оперують.
Вам не допоможе така операція. Хірурги наголошують, що якщо не зміните свої харчові звички - все повернеться, причому дуже швидко.
А Ви (це вже очевидно по Ваших відповідях) не збираєтеся відмовлятися від харчування порціями з тазік.
Тупик.
Додекаэдр• 03 января 2023
щось продублювалося
Моя порада - купіть курс в Аніти Луценко і паралельно запишіться на якусь активність недалеко від дому - фітнес, йога, пілатес. Велику ціль розбийте на маленькі, набирали вагу ви 2 роки, тому не треба хотіти скидати її за 4 місяці.
Перші кг покинуть вас швидко і вам сподобаться, далі додасте масажі , сауну і будете красотка! Це тяжкий шлях , але цікавий!
Купипупсичек• 03 января 2023
Ответ дляiren_rozum
Мені потрібна мотивація для схуднення. Додаю в безкоштовну групу в вайбері. Будемо старатись разом
0936617905 Іра
Пишіть в вайбер
0936617905 Іра
Пишіть в вайбер
Сколько у Вас кг?
Худеть человеку с 110кг и человеку с 55 кг ,это разные вещи
Мелочунь• 03 января 2023
Авторе, на жаль, на самій мотивації далеко не поїдеш. Потрібна дисципліна. Тобто немає хочу/не хочу, є треба попри все на світі. От я саме так схудла на 25 кг.
Купипупсичек• 03 января 2023
Зачем покупать разные курсы,если много упражнений в открытом доступе. В тех же блогеров,на страницах
Русалка на ветвях• 03 января 2023
Не вірю я в ніякі марафони, дієти, групи в вайбері і інші ’давайте разом’. Єдина мотивація - сама людина. Якщо для неї нажирання 20 кг проходить непомітно, якщо при цьому їй фізично нормально, якщо їжа смачна і якість життя не змінюється, комплексами не обростає, чоловік кохає і бажає, то нічого не допоможе. Їй так нормально! Це всього лиш бажання наблизитись до насаджуваних стандартів. Не більше!
Купипупсичек• 03 января 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ви з 18 року худнете
Десять груп у вайбері
Вважаєте метод дієвим?))
Десять груп у вайбері
Вважаєте метод дієвим?))
Они удаляют людей.
Я была в двух группах,удалили.
Мелочунь• 03 января 2023
Подивіться відео про тренування саме дисципліни. Стоїцизм. Потібен план, розписати цілі по майлстоунам і йти до них, але йти щодня, не пропускаючи.
А ще зрозумійте, що це поки що ви не бачите наслідків для вашого здоров´я, але вони обов´язково будуть, якщо нічого не змінете. Думаю ви вже не дуже прям енергійна.
Ответ дляАтятя_тётя
Автор, це ж як себе треба не любити щоб лиш через 2 роки побачити, що ви стільки набрали?
Чоловік вам нічого не каже з цього приводу?
Хоча якщо все влаштовує, то для чого худнути? Щоб що?
Інтервальне голодування я б радила+ підрахунок калорій
Поддержу интервальное, но вместо пропущенного приема пищи обязательно пить горячую воду или желчегонные
Пирожкиня• 03 января 2023
Ответ дляБаба-царьлебедь
ну смешные же советы
человек задолбанный бытом и обжирающийся сладким по ночам прямо сейчас начнет выполнять все 11пунктов
найдет время по 1.5часа на силовые каждый день
и на прогулку по утрам
и перестанет готовить борщи когда мужа и ребенка нужно кормить
это же нереально, зачем такое советлвать
особенно насчет режима питания
прямо сражу женщина начнет ечть как птичка)
я бы посоветовала
спорт/растяжка хотябы 10 15минут в день перед сном
гулять с ребенком побольше
отказаться от сладкого и еще каких то самых вредных поодуктов
для начала этого достаточно
и на прогулку по утрам
особенно насчет режима питания
я бы посоветовала
гулять с ребенком побольше
для начала этого достаточно
Автор спрашивает как похудеть. Красивая фигура дается потом и кровью, а не гулять с ребенком побольше...
В чем проблема найти время на силовые? Не торчать у плиты 24/7 вот вам и время нашлось.
Муж и ребенок обойдутся без борщей тоже, пользы в них ноль, а кого не устраивает - пусть сам себе готовит. Женщина не обслуга в доме...
А в чем проблема есть на пол ведра меньше женщине? Кто то в нее насильно пихает еду?
При желании - все возможно.
ничевока• 03 января 2023
Ответ длябибизяна
Як я Вас розумію .
В мене за два роки +17 кг
Нерви на нервах ,Кортизол вище норми .Потім ще й недосип,війна,харчувались чим доведеться .
Зараз планую худнути ,хочу перейти на ПХ 5-ть разів на день + тренажерний зал з сауною і басейном
В мене за два роки +17 кг
якщо у Вас інсулінорезістентність 5 раз їсти не можна
Капризуля• 03 января 2023
Ответ дляничевока
З такою вагою у Автора 100% інсулінорезистентність. Їсти можна максимум 3 рази на день (без жодних перекусів!!!). А краще їсти повноцінно 2 рази, жирові запаси дозволяють. Бажано дотримуватися інтервального харчування, щоб мінімум 16-18 годин був ’голодний’ проміжок.
Птица секретарь• 03 января 2023
не знаю, чи вам вже тут радили, але пораджу програми wowbodyslim
як на мене, найбільш грамотно складені, і це той випадок, коли можна схуднути, не втративши здоров´я. Співробітниця скинула досить гарно на їх програмі, десь 20 кг, була дуже задоволена. Я була на трохи іншій їхній програмі (бо мені треба було тільки пару кг скинути), але також задоволена результатом.
У них є можливість пройти ’пробний день’ - тобто ви бачите, яке може бути меню на день, які програми тренування і т.д.
Ответ дляБезникаЯ
Вам не програму треба, а змінити відношення до їжі. Менше цукру, хліба, ніяких тістечок і не їсти після 18. Все. Це прямий шлях до схуднення. І робіть вправи, хоча б самі вдома, якщо немає можливості піти в зал
Ем после 18, 54 кг
Дело не столько во времени, сколько в составе того что в тарелке
Жирафовое варьенье• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дякую, спробую.
Тю. У меня последний приём пищи в 14.00, спать ложусь где-то в час ночи. Ребёнку полтора года. За 2 недели скинула 3 кг, иду дальше
Зілля до весілля• 03 января 2023
Ответ дляКупипупсичек
Они удаляют людей.
Я была в двух группах,удалили.
А ще спамлять різну маячню і чекають незаслужених компліментів))
Купипупсичек• 03 января 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ну комплименты всем нужны
Меня удалили,что не захотела свое сало показывать в трусах
Зілля до весілля• 03 января 2023
Ответ дляКупипупсичек
Ну комплименты всем нужны
Ну вони ж свої сала вивалюють для фото)
От і вашим хотіли помилуватися)
Капризуля• 03 января 2023
Почніть з харчування. Я вище писала, що не можна перекусів.
Їжте ровноцінно 2 рази на день. Наприклад, о 9 ранку сніданок і обід о 14-15. Приберіть солодке і десерти. Якщо важко повністю відмовитися, то хоча б скоротіть в 2-3 рази.
В проміжках нічого, окрім води або ромашкового чаю без цукру.
Коли скинете 10-15 кг, можна підключати спорт. Але зараз тільки прогулянки по 10-15К кроків, щоб не навантажувати сустави.
Щоб не було обвисання шкіри, щоранку по 2-3 хв приймайте холодний душ. Це важливо. Якщо зможете довше, то краще.
Головне - бажання, дисципліна і сила волі. Успіхів вам.