Глас_Народа• 02 января 2023

Порадьте як почати похудання з 110 кг

Порадниці, мирної і спокійної ночі.
Сьогодні певно якась зірка на небі про лишню вагу.
Сьогодні зранку зважилася і побачила на вагах за 2 роки + 20 кг.
В декреті 2 роки.
Коли дитина засинала і до цих пір у мене ритуал чай з смаколиками.
Коли почалася війна, люба тривога у мене жор, таке у мене зампокійливе.
На Новий рік вирішила одягнути класичну куртку, яку рік не одягала і не влізла.
Сьогодні коли чоловік пішов з дитиною на прогулянку, вирішила зважитися.
І після цього цілий день реву.
З юності я як то казали пишка з товстою кісткою.
Весь час себе коетролювала і вага трималася 80 кг, при моїх 168 см.
Виглядала більш менш достойно.
Зараз це ходячий надувний шар.
Після зважування вирішила знову контролювати себе і не їсти солодкого, і порцій тазіками.
Но не змогла. Ввечері наперлася олів´є з голубцями. А коли дитина заснула чай з тістечками.
Не дай Бог буде тривога, знову потяне на кухню.
Дівчата, у кого є досвід схуднення такої ваги, порадьте будь ласка що робити, що їсти, як себе стримувати від пережорів?
Щиро дякую всім хто відгукнеться.
Мені 35 років.
любименькая• 03 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Можете написать название темы, не нахожу, очень интересуюсь этой операцией
я тут, пишите если что
ЗаведУющая• 03 января 2023
Автор, вот расчет Вашего суточного каллоража. Подберите себе меню для безопасного похудения на питании - и вперед.
Лгин• 03 января 2023
Ответ дляЗаведУющая
Ваш совет или рекомендации Ваших специалистов не есть за 5 часов до сна не подходит женщинам с катастофически большим плюсом в весе. Последний прием пищи за 2 часа до сна - вполне реально и адекватно в пищевом поведении.
ну я не претендую на звание профи года :). НО! думаю, если автор хочет избавиться от лишнего веса, она понимает что кушать надо меньше. И если последний прием пищи у нее будет в 6 -7 вечера, а до этого нормальный завтрак и обед, то кушать она не захочет до 10-11 часов. А если захочет то, один раз покушать после 7 вечера, три раза перетерпеть и не кушать, потом организм привыкает и пищевое привычки меняются. И, кстати, очень важно ложиться спать до 11 ночи, потому что метаболизм лучше происходит (если все правильно помню). 20% даются на всякие срывчики, но после срыва надо не бросать и наедать, а идти дальше по схеме и результат не заставит себя ждать.
А то что, автор, про операции думает, это глупость, потому как все вернется назад, если не менять стиль жизни. Автор, нужно пересмотреть распорядок дня с ребенком и поменять его постепенно. Когда у меня родился ребенок, я была одна помочь некому совсем, муж только вечером приходил. Я сама и день и ночь, потом поняла что не вывожу, села расписала свой день по часам и стала соблюдать тайминг неукоснительно, поначалу было сложно, но все получилось. Я стала спать днем с ребенком, кушать с ребенком. Готовила когда муж вечером с ним пару часов, закупки делали только в воскресенье без исключений, потому как муж дома. Писала меню на неделю и покупала, как то так. когда есть система и распорядок, все легче, чем когда плывешь по течению жизни.
Написала свой опыт, но вам, автор, надо самой разбираться со своим распорядком и таймингом. Желаю вам удачи и чтобы у вас все получилось!
Мастер Класс• 03 января 2023
В фб есть группа ПП рецепты, похудейка. Вам туда. Там вас научат правильно питаться. И совершенно бесплатно
ЗаведУющая• 03 января 2023
Ответ дляЛгин
Тайминг - это очень правильно. Прислушайтесь, автор..
iren_rozum• 03 января 2023
Мені потрібна мотивація для схуднення. Додаю в безкоштовну групу в вайбері. Будемо старатись разом
0936617905 Іра

Пишіть в вайбер
Непонятно• 03 января 2023
автор, пока честно не поговорите с собой кино не будет .
80 кг -держала в руках=это не про это.
Вам с эндокринолога начать бы
Одни_мысли• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Я завжи була з лишньою вагою, тому одяг завжди був вільний.
З початку війни виїхали на ЗУ в тім чім їхали, без весняного і літнього одягу. Все купували нове на місці. Може якби літом не влізла в свої минулорічні речі, то забила би тривогу. Бачила, що поправилася, но не уявляла наскільки.
110-80=30 кг.
Это 3 размера
Зілля до весілля• 03 января 2023
Ответ дляiren_rozum
0936617905 Іра

Пишіть в вайбер
Ви з 18 року худнете
Десять груп у вайбері
Вважаєте метод дієвим?))
Зілля до весілля• 03 января 2023
Автор, ви 110 кг і постійно є чим стрес заїдати?)
Для чого ви це несете в хату?
Якщо я знаю, що я свиня безвольна, то просто не купую, от і все
Не служанка• 03 января 2023
Ответ дляПирожкиня
Я пораджу ( але ви ж все одно не послухаєте)
1. Спорт щодня. Так, саме щодня. Будь-який в задоволення, 1, 5 години. Хоч фітнес-скачки хоч кардіо хоч силові. Але щодня.
2. Не готувати дома їжу в кастрюлях. Шок, так? Отож. Користі - нуль цілих фіг десятих. Забудьте про всі оці варки борщів, супів, голубців й тд. Варити лише яйця, гречку, можливо мясо, все інше запікати. Ну й смажити яйця чи курку, але без олії, клярів й далі ви зрозуміли.
3. Їжа - максимально проста. Корисні жири, авокадо, мясо, яйця, риба, морепродукти, овочі, фрукти, зелень й тд. Жодної муки чи хліба ( поки схуднете, потім хліб можете повернути, але правильний, а не з супермаркету за 15 грн)
4. Нові захоплення. Ви їсте, бо не маєте інших задоволень. Загрузіть свій день так, щоб не було часу роздумувати а щоб такого зїсти.
5. Не можна: ковбасу, копчене, соуси, майонези, спиртне крім сухого вина, солодке, мучне, олію, крім оливкової, йогурти, молоко, солодку воду, напівфабрикати, білий рис, макарони, хліб, випічку, фініки, вівсянку, жирне мясо, всякі снеки чи перекуси.
6. Розтяжка. Обовязково. Щодня.
7. Не їсти одразу по пробудженню. Сходіть погуляйте, зробіть легке тренування, якусь роботу вдома й тд. Це якщо хочете швидко побачити результат схуднення. Сніданок чз 3-4 години.
8. Ніяких ’їсти 5 разів в день дрібними порціями’. Сніданок - максимально насичений корисними жирами, обід - як перекус клітковина+жир+білок, вечеря - білок.
9. Розмір порції - долоня. Ацежмало - ні! Людині треба набагато менше ніж ми звикли їсти.
10. Хочеться щось шкідливе чи вуглеводне - один-два рази в тиждень між 15 та 18 годинами вечора.
11. Не схуднете, поки не будете готові до цього психологічно. А якщо ви спеціально тригерите себе поганими новинами, щоб поїсти? Сінк ебаут іт)
Подпишусь
Баба-царьлебедь• 03 января 2023
посоветую вам свой метод
я прлностью, то есть на 100%
отказалась от всего что содержит сахар и муку
не скажу что стала дюймовочкой но похудела и удерживаю вес без усилий
в вашем случае иначе никак толтко жесткие ограничания
как для алкоголика
Баба-царьлебедь• 03 января 2023
Ответ дляОдни_мысли
110-80=30 кг.
Это 3 размера
это 6 размеров, увы
Уси Пуси• 03 января 2023
Не надо есть, вот и весь секрет.Потерпеть надо, а вы два часа без запихивания едой нн можете...
Уси Пуси• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Чоловік ставиться з розумінням. Він бачить, що мені важко.
Не влаштовує, вигляд бентежить. Пока слава Богу по здоров´ю ще не дало. Но боюсь, тому і хочу якнайшвидше почати виправити ситуацію.
Что тяжело?
Не есть ведрами?Почему это тяжело.Не ешьье и все.
Баба-царьлебедь• 03 января 2023
Ответ дляПирожкиня
6. Розтяжка. Обовязково. Щодня.
ну смешные же советы
человек задолбанный бытом и обжирающийся сладким по ночам прямо сейчас начнет выполнять все 11пунктов
найдет время по 1.5часа на силовые каждый день
и на прогулку по утрам
и перестанет готовить борщи когда мужа и ребенка нужно кормить
это же нереально, зачем такое советлвать
особенно насчет режима питания
прямо сражу женщина начнет ечть как птичка)
я бы посоветовала
спорт/растяжка хотябы 10 15минут в день перед сном
гулять с ребенком побольше
отказаться от сладкого и еще каких то самых вредных поодуктов
для начала этого достаточно
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Автор, с вашего веса очень просто похудеть!
Начните с малого. Уберите хлеб.
Через неделю уберите макароны. Потом, например, сахар из чая. И тд.
У Вас всё получится
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ниже тема. Девушка операцию сделала.
Операцию на чём?
Юпитерная• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Щоб загуглити треба вийти з теми.
А мт ж тут спілкуємося. Тому логічно, що спитала.
Якщо Впм важко відповісти, то вибачте будь ласка.
Давайте я відповім, а то тут всі такі прошені...
В мене вага трохи менша, але постійно намагаюся худнути, ну або хоч не товстіти.
Марафонів не люблю, це викачка грошей, хоча так, мотивує , якщо вже за нього заплатив. Канал на ютюбі ПП еда. Там дівчинка дає безліч смачних, швидких і дешевих меню на цілий день, навіть не треба нічого видумувати, можна і на декілька днів готувати. Вправи фізичні - обовязково, хоч з мінімуму почати. Спочтаку буде шалено складно, але далі втягнетесь. Мені дуже непогано заходять вправи TGYM (канал ютюб), Джилліан Майклс, але це точно не для початківців. Я вже 3 роки вправи роблю, іноді з перервами, але роблю. Хоча спорт спочатку ненавиділа, але зараз організм сам вимагає
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Ой, а меня не мотивирует даже оплаченный марафон ((
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ дляiren_rozum
0936617905 Іра

Пишіть в вайбер
А Вы с какого веса худеете? А то с теми у кого 60 кг как-то не интересно
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ви з 18 року худнете
Десять груп у вайбері
Вважаєте метод дієвим?))
Опа
Allka- skakalka• 03 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Так нерви, війна, недосип через тривоги і харчування часто з доставки, так як сили через війну і розпач закінчилися
Где вы живёте ,что у вас тревога вызывает жор? Я тоже всю жизнь толстая ,люблю поесть вкусно ,но никакого Жора ,вы желудок растянули просто .
Это отмазки ваши .,я как толстая знаю .
У меня тоже 110 кг ,но рост 178 .
Купите валерьянку хотя бы ,если нет денег ,и пейте валерьянку когда тревога.
Или чай /кофе сладкий делайте ,это как прием пищи .
Семье крутите голубцы ,себе запеките кусочек мясца ,больше квашений ешьте .
Огромную порцию квашеной капусты ,кусочек мяса ,хлеб .
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Это отмазки ваши .,я как толстая знаю .
У меня тоже 110 кг ,но рост 178 .
Кхм 😂 а что ж Вы весите 110 кг с таким пониманием.
Я вот тоже при стрессах ем. Иногда до тошноты. Люди разные...
Allka- skakalka• 03 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
Щитовидка ,гипотериоз с детства ,йододефицит ,узлы в обеих долях ,повышен тестостерон
И много чего другого .
В случае автора ,просто обжора
Удачи вам !
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
И много чего другого .
В случае автора ,просто обжора
Удачи вам !
У меня к щитовидке плюс еще инсулинорезистентность и жор стрессовый и то вешу 85 всего... Рост 170
Может у Вас доза гормона неправильно подобрана? Ттг до 2 держите?
Уси Пуси• 03 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
У меня плюс 30 за три года на стрессе. Планирую кето... потому что пятиразовое меня разнесет еще больше.
’Планирую’?
Люди, вам себя не жалко?
Уси Пуси• 03 января 2023
Ответ дляКучМала
Просто гулять с ребенком это не то. Вы должны ходить в среднем темпе, не бежать и не идти вразвалочку, так, чтоб чувствовать легкий напряг в теле.
Чтоб похудеть хождение 2 часа с ребенком это смешно...
Попипиповна• 03 января 2023
Почніть з того, що зменшить споживання цукру та хлібу. Зробіть собі правила, що те, що і скільки ви їсте не бачить ніхто, а от вашу .опу побачать всі, вибачте. Пам´ятайте, що все у нашій голові.
Подскажите плиз• 03 января 2023
Ответ дляДуняша
Марина Боржемська.
Аніта Луценко.
Чудові недорогі марафони
так, згодна Аніта Луценко вчора дивилась - 800 - 900 грн вся програма на 12 тижнів
колись була у марафоні на 3 тижні. класно схудла. так я не займалась спортом. а просто харчувалась та слухала поради/

Одразу скажу, що в мене не така велика вага , але все одно, все дуже зрозуміло, якісно