Єдина Країна• 03 января 2023
Отримала в подарунок сумку, але не подобається колір
Ви б її продали чи носили? А якщо носили, то з чим?
Сумка, як на фото.
Шальная коклетка• 03 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Не знаю. В мене весь одяг нейтральний чорний, бєж, сірий. З яскравих кольорів лише літом щось ношу. Тому не уявляю, як таку річ кудись вписуюсь.
Купувати ще щось такого ж кольору, то думаю в тон не попаду. Тоді суто з чорним?
отличный цвет как раз под беж, серый и черный. сейчас не носят под что то!!! она будет ярким пятном, и это красиво
Нифига_ни_ни• 03 января 2023
Дівчата, хто пише, що сумка ок, але на літо - а чого власне тільки на літо? Чим ваше око бентежить жовта пляма взимку?)
Леди Г• 03 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Та така ж сумка з нейтральними чорним-сірим-беж якраз добре зкомпонується
Стебель_березы• 03 января 2023
Ответ дляТАЗератти
Это на лето сумочка
Чому?
У мене зараз ще світліша, світло-лимонного кольору і норм.
Пампусик Ирусик• 03 января 2023
Ответ дляЗабыла что?
С радостью возьму в подарок
Не,ну это уже наглость.По-вашему автору некому отдать вещь?что за попрошайничество?возьмите в подарок в магазе
КрестьянинДиор• 04 января 2023
Не нравится ни модель ни цвет. Если там еще и длина ручки не регулируется, то даже не думала и сплавляла бы. Ну что за длина ремешка на уровне промежности?