Статус заява прийнята ще с літа.
Пенсіонерам у нашому регіоні вже виплатили.
Цікаво чи отримав хто з інвалідністю?
ПесиКот• 03 января 2023
я не інвалід.але вже 2 рази отримала. просто одинока мама. розведена. робота є офіційна. моя мама пенсіонерка 3 рази отримала. побачимо чи виплатять у цьому місяці. Київ
Не гоню• 03 января 2023
Мама сьогодні аж плакала всім її подругам дали а їй ні.
Так само з літа висить заявка прийнята
Пирожкиня• 03 января 2023
Моей маме выплаты были с августа. Регистрировала я в июле. А папе и свекрови до сих пор нет, заявка принята и все. Они все пенсионеры с приблизительно одинаковой пенсией.
Выручалка• 03 января 2023
Інвалід 3 група, заява з літа. Виплата прийшла вже 5 разів. Я мама і 2 неповнолітні дитини. Сумщина
Пацаааааааан• 03 января 2023
Нет, в июне подавала, 3я группа и 2 детей, Днепропетровщина. Заява принята и всё.
Краденые абрикосы• 03 января 2023
Моя мама тоже ждёт с одобренной заявкой,а ее подруги уже не один раз получили.
А_мій_самий_самий• 03 января 2023
Регистрировала свекров в один день. Свекровь просто пенсионер, давно все получила, а свекр с инвалидностью нет.
Диверсификация• 03 января 2023
ВПО с 14-го года + ребенок. Получили от ЮНИСЕФ (через е-допомогу) по три выплаты на каждого
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Батько пенсіонер і інвалід. Заява з літа, нічого не отримував.
У мене мама пенсіонер, отримала 2 раза. Я на інвалідності не має, заява прийнята і не змінюється