Потужна махіна• вчера в 23:49
Україна відправлятиме продуктові набори до Африки
Україна відправлятиме продуктові набори до Африки, — УНІАН.
До гуманітарних вантажів увійдуть м´ясо, овочі, олія та цукор для підтримки глобальної продовольчої безпеки.
Сонячний зайчик• сегодня в 10:15
Ответ дляМафиозная
Ни от кого так не тошнит, как от Тимошенко...
даже от нынешней влады так не тошнит?
Сонячний зайчик• сегодня в 10:17
Ответ дляПугачиха
Україна - велике село. Більшість людей не вивчені, не вчили історію, політологію тощо. Наші матері і свекрухи більшість без вищої освіти, особливо села. А бабці і то по 4 класи позакінчували. Люди без освіти. Без освіти = дурний віслюк.
Так і проголосували
да ладно, моей бывшей подруги коллеги учителя все за зелень голосовали и до сих пор довольны выбором
бЭйбА• 2 часа назад
Ответ дляГостра на язик
Це можно назвати державою?
Територія, на якій панують олігархат та ОПГ. Все!
Люди- могилізаційний ресурс, в якого немає ані прав, ані свобод.
Є тільки обов´язок, надуманий недовладою- піти та здохнути за їхні маєтки та продані землі, ресурси. Самознищитись
Ні, це феодалізм.
бЭйбА• 2 часа назад
Ответ дляСонячний зайчик
Повірили в 4 тисячі?
from Ukraine• 2 часа назад
Ответ дляan.ge.lina
Звичайно,мільйони людей які повиїзжали зі своїми дітьми,живуть у страшній кабалі,немала частина пенсіонерів,інвалідів які виїхали зі своїми родинами,купа операцій які було зроблено нашим людям закордоном,це все не рахується,але нічого дивного,подяка це не про нас
Тому ті хто всі ці роки в Україні під вибухами і зарплатами 200-300 доларів і пенсіями 70-100 доларів повинні скласти зуби на полиці? Ціни-то вже майже європейські.Тільки тому що хтось зміг скористатись допомогою, тих хто зостались вдома не шкода? Ні один європеєць не сидить голодний після того , як допоміг українцям. А українці сотнями тисяч за безкоштовними обідами стоять.
from Ukraine• 2 часа назад
Ответ дляКрошка Енот
А зарплата ее устраивала в садике? Это же копейки были всегда
То дитсадки закрити треба було? Що б робили мільйони жінок, аби не було б дитсадків?
from Ukraine• 2 часа назад
Ответ дляСонячний зайчик
судя по ассотрименту в наших супермаркетах, то мы давно переплюнули даже швейцарию - у них нет такого сильпо с миллионным выбором того же мороженого
Ну да, старенькі розказують, що в якості розваги ходять подивитись. Як в музей.
Лінива, не каюсь• 2 часа назад
Ответ дляfrom Ukraine
всім срати
ви ж читаєте, коли тут створюють теми про підвищення тарифів, комунальних чи коли теми про фопів. Що тут пишуть? що так і треба...так в європейських країнах і так має і в нас бути
тільки нам до Європи як до неба рачки і нафіг вже та Європа нам
Захекалася читать• 2 часа назад
Ответ дляЦібаФу
Вместо того, чтоб своих накормить...
Пропаганда превыше всего.
Видите как у нас хорошо живется, что мы Африку кормим
Крошка Енот• 1 час назад
Ответ дляfrom Ukraine
У вас нет логики? Работать всю жизнь за копейки - норма, а что детсады закрыть? Да. И тогда может задумаются власти об оплате этого труда.
А для вас получается, всю жизнь на копейки жить, как то жили, а пенсия с этих копеек уже какой ужас. Ужас был изначально
Крошка Енот• 1 час назад
Ответ дляГостра на язик
Ботяра, отрицать очевидное бессмысленно. Даже за 850 грн. не марай свои кастрюпальцы
Только дныровцы знают оплату труда ботов, потому что только они получают за свои брехни. Забыли еще про марафон начать тошнить и про 8 лэт дамбежки
Elena-eedc• 1 час назад
А вы дальше заголовка нарочно решили не писать? Финансируют эти наборы африканские бизнесмены. Обычная купля-продажа. Это не гуманитарка.
Крошка Енот• 1 час назад
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я вчера впервые за долгое время ехала трамваем.Сколько стареньких людей плохо и бедно одетых,измученные какие то и надломленные, что ли.
В моем окружении старички одеты очень бедно, потому что сами этого хотят. Дома склады новой одежды, купленной детьми - та нашо оно, та вот старенькое, та вот еще заплаточку можно.
Это умственная деградация, забитая с рождения совком, что надо быть бедным, выглядеть бедно, иначе расстреляют.
Такие зато себе на похороны по 100000 отложили, и постоянно жертвы мошенников, то 60тыс, то 80 вынесли
Не паникуйте, с голода никто не умирает в Украине, рашисты, слава Богу, нас еще не захватили
За ким я буду?• 1 час назад
Ответ дляПодмигашка
Країни перськї затоки захистили від дронів, перемогли Іран. Пора про дітей Африки подумати
Ви пінгвінів забули :)
Меня много• 1 час назад
Ответ дляПугачиха
Припиніть, в нас не вимирають діти від голоду. Ви бачили відео які там діти? Як при голодоморі. В них навіть води немає. Хай їде допомога, всеодно все краде влада наша
Бо інші народжують більш-менш свідомо, а там бездумно плодять. Нащо? Щоб усім світом їх годували? Скоро одні африканці будуть
Непозбувна Бентега• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Ото б та влада про щось задумалась, егеж. Чхать їм на ваших дітей і їх проблеми. Їхні діти або в приватних садочках, або з нянями, або взагалі не в Україні.
Elena-eedc• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
У меня есть две близких пенсионерки (матери кумовьёв, кумовья давна в Европе живут) - один в один. Не бедно они одеты, но по возрасту. Я к бабкам со шприцом хожу шанели тырить, ’тёть Маша, можно я накачаю себе 5мл?’ - та роби шо хочешь. Обе мне жалуются на пенсию, но обе показали, где по 60тыс похоронных лежат. Но не у всех так. Знаю 75-летних пенсионерок, которые работают, чтобы детей поддержать (дети - сволочи, ну то таке).
Добротная• 1 час назад
Своих бы поддержали ,пенсионеры уже ничего не видят , кроме каши пшенички .
Сволочи !
Непозбувна Бентега• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
При чем тут ваша рашка болотная? Мы должны еще вашим пенсионерам помогать?
А чого це ти пишеш, що Київ вже россійський? Зовсім ухи об´їлася?
Освічую темряву• 55 минут назад
Ответ дляПугачиха
А ви гуглили інфо, що в тих містах, де все погано - діти валяються ледь живі? П´ють воду з калюж...
У нас военные пьют воду дождевую