Налогообложу• 03 января 2023

Посоветуйте что послушать, похожее на Рамштайн, Найтвиш

Все переслушала, хочется чего-то нового, но ничего такого драйвового не попадается. Такое, как тяжелый рок, но одновременно и танцевальное)
Нуждаюсь в общении• 03 января 2023
Koven

Цвиринь• 03 января 2023
myrath ориентал метал
infected mushroom тяжелое,танцевальное
Весёлая морковка• 03 января 2023
Эпика, тристания, соната арктика, визин тэмтэйшн.
ЕжеМышь• 03 января 2023
Dream theatre, imagine dragons
Нуждаюсь в общении• 03 января 2023
Rip Kenny, Kuuro еще
Перша на селі• 03 января 2023
FFDP
Бесбардак• 03 января 2023
Unheilig, Beast in Black, Edguy
Железная тетя• 03 января 2023
Підібрати щось одразу на обидва референси складно, бо, все ж таки, Rammstein та Nightwish грають дуже різну музику. А ось окремо - будь ласка.
Для Rammstein максимально близько - це Oomph!. Хоч не industrial metal, але вплив рамів місцями прям дуже відчутний. Ну, й співають теж німецькою.
Для Nightwish - Exit Eden. Дівочий метал квартет. Випустили всього один альбом каверів у 2017му, проте слухати його можна довго.
автор Налогообложу • 03 января 2023
Супер, огромное спасибо всем!