Кастрюлька• Изменено 03 января 2023

Как вы пережили/переживаете уход мужа на войну

Мой пока работает, но собирается в военкомат, родственника на следующей неделе уже пригласили с вещами.
Я умом понимаю, что они мужчины, а сама расклеилась, не служил, пидстаркуватый и не совсем здоровый.
Как вы вообще это все выносите?
Майструю крила• 03 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Удалено администрацией...
Вам кажется.

Директор Пляжа• 03 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Удалено администрацией...
автор Кастрюлька • 03 января 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
я его не и ищу.
Только Азов это не столько опасно, это немного о другом...
Ну я звичайна баба,трошки я не розумію шо воно і до чого там, згаю тільки з новин і подій
КАПСЛОЧНИЦА• 03 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Удалено администрацией...
ви праві
Lilianna_• 03 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Удалено администрацией...
Навпаки, більшість вірить, що повернеться. Вірять до останнього.
Директор Пляжа• 03 января 2023
Ответ дляКастрюлька
а мы откуда знаем по вашему?
Не надо прибедняться)
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
ви праві
Ви неправі.
автор Кастрюлька • 03 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Хлопці не уявляють, що якщо вони нічого не вміють і не знають, то ніхто їх не візьме *воювати*. Що вони там робитимуть під мінами, що летять сутками? Заклякнуть і нічого далі. Сотні таких прикладів. Чоловік розказував, як важко йде адаптпція до активного бою у більшості. та, всяке там. Вчитися багато треба, тренуватися, щоб там толк був
Так отож. Недавно знайомий приходив у відпустку,то розказував,як ці малі,шо рвались в бій,ледь там не пісяють в штани аід жаху.
Це діти романтизують війну, дорослі вже по-іншому на це дивляться. Але чому мій малий собі так вирішив я не розумію.
Все будет, но потом• 03 января 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
меня этот момент смутил. Автор точно с Украины? Здесь все знаю что такое хотеть в Азов и что такое хотеть попасть в Азов... Прямо вот любой желающий... нуну...
автор вечно палится на таких хистори’малой,малая’как обращение к ребенку-детям,вчера история-как муж перед тем как застрелиться в ванной сто раз бегал в военком и умолял отправить его в Бахмут,’патаму что там ад’,но в Бахмут его не приняли,а сегодня 17 летнимй сын хочет в Азов,подождите ,сейчас начнется ’50 метров от нас авиаудар мы пережили’

Kidstaff Bot• 03 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Vona-7d6b• 03 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Чоловік з початку березня воює. Зараз поранений в госпіталі. Знаю багато про війну реальну...багато історій. Якщо коротко, там страшніше, ніж нам тут можна в жахах уявити, пекельно важко. Оті окопи з багнюкою по коліна, ви уявіть хоть 3 год в такому, а вони тижнями. Там стають сильними. або ні.
Так.. Не кожна людина може це витримати. В нас у знайомого начальник спився, а раніше взагалі не пив... Я не можу уявити як взагалі от раніше були ветерани, як вони доживали до старості з такими згадками, це ж скільки болячок може від тих нервів з´явитися, да і взагалі від умов перебування, добре якщо з кінцівками повернеться..
Устименко29• 03 января 2023
Ответ дляКастрюлька
Не ищите подвох,где его нет. Я ,например,не понимаю,как попадают в Азов,понимаю только,что это опасно
17 летний украинец прекрасно знает,что такое азов и что шансов нет у него туда попасть.а вот 17 летний россиян не знает.
Lilianna_• 03 января 2023
Ответ дляКастрюлька
Ну може на героїзм потягнуло, якраз вік такий. Але його навряд чи візьмуть в Азов. Якщо навіть і візьмуть, то зразу він воювати не буде. А там розберуться, готовий він чи ні до служби. Тому не накручуйте себе.
Lilianna_• 03 января 2023
А чоловік чого вирішив у військкомат? Його викликали? Чи за власним бажанням?
Бессмертный пони• 03 января 2023
Дочку забрали 28 декабря ( медик ) , сейчас в учебке . Волнуюсь , конечно , но без истерик . Если бы еще мои родители не звонили по 20 раз на дню ’А Маша звонила ?’ ... Сидят , блд , накручивают себя , выдумывают всякую ересь ... вот на этом моменте пью Бифрен .
Устименко29• 03 января 2023
автор фсьо?
автор Адюла • 03 января 2023
Ответ дляУстименко29
автор фсьо?
Чего всё? Здесь я,что смешно так?
автор Адюла • 03 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Да,бабушки умеют нагнетать, введут в истерику где надо и не надо.

автор Адюла • 03 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Кстати, в конце года ходила на курсы первой медицинской помощи,вела женщина,которая явно имеет дело с передовой. Эти медики ,они просто из стали,я б уже здурела это все видеть, а там же спасать надо,а не истеричить
Lilianna_• 03 января 2023
А чого про чоловіка спитала. Бо може він теж впливає на малого.
Устименко29• 03 января 2023
Ответ дляАдюла
Чего всё? Здесь я,что смешно так?
вы писали что ваш сын полгода назад уже права получил в автошколе.я дуала с 18ти лет авто.а вашему 17 сейчас
автор Адюла • 03 января 2023
Ответ дляLilianna_
Ну ,вони кожного вечора мусолять всі новини, малий йому розповідає що ,де і як. Навпаки, хочеться вберегти дітей, чоловік мій і в армії не служив, не молодик.
автор Адюла • 03 января 2023
Ответ дляУстименко29
У меня старший есть.
Lilianna_• 03 января 2023
Ответ дляАдюла
Так, підлітку не місце на війні. Тому може вам варто з ним говорити про вступ до ВУЗу, дивлячись які у вас відносини з сином.
автор Адюла • 03 января 2023
Ответ дляLilianna_
Він вчиться поки на 2 курсі, я сподіваюсь і молюсь, щоб цей весь жах скінчився. Старший якось не так,типу,позвуть - піду,не рветься,а малий такий тихий і оце таке мені видав.
Вони ,мабуть,вирішили утрьох мене сиротою лишити