Устименко29• 03 января 2023
10км від Херсону! російські загарбники викопали траншеї на півночі Криму..
сегодня в 22:12
російські загарбники викопали траншеї на півночі Криму
Біля перешийків на південь від Армянська та Суворового російські загарбники викопали траншеї.
Про це свідчать супутникові знімки, опубліковані у Twitter OSINT-аналітика Бреді Ефріка, інформує Цензор.НЕТ
"На останніх супутникових знімках видно траншеї, побудовані російськими окупантами на півночі Криму. Ці позиції були побудовані протягом останнього місяця і знаходяться приблизно за 10 кілометрів від Херсонської області", - йдеться у дописі Ефріка.
МАМА НИКИТКИ-2• 04 января 2023
Ответ дляУстименко29
фото і відео спутника є в інеті.не фейк
Ви вчора зареєструвались, щоб нам про це доповісти.
Хай риють- там поховають…
МАМА НИКИТКИ-2• 04 января 2023
Ответ дляLvivLady
Північ, бамбас, Запоріжжя - Роман Світан
В Валуйках їхніх іпучих орди валом вже напоготові((
В Макіївці теж на поготові… були
МАМА НИКИТКИ-2• 04 января 2023
Ответ дляведьменятко__
Їм ще Іран,Китай , Ізраїль допомагають нехіло
Кому Ізраїль допомогає?
МАМА НИКИТКИ-2• 04 января 2023
Ответ дляведьменятко__
У них заводи з виготовлення ракет цілодобово працюють, в 4 зміни
І шо? Багато виготовили?
МАМА НИКИТКИ-2• 04 января 2023
Ответ дляведьменятко__
Переживай-не переживай, а у нас їх не настільки багато. І частина - вде розбомблених.
На жаль, залежимо від іноземної зброї,яку видають по краплі(((
Було б інакше, вже давно б вибили цю гидоту з нашої землі. Але...
Угу… і хаймарси всі по 5 раз вже знищили, згідно доповідей підорасні…
МАМА НИКИТКИ-2• 04 января 2023
Ответ дляLvivLady
Послухайте економіста Дмітрія Потапенко і вам очі відкриютья, що в кацапів все норм...
Це гігантська махіна, і щоб вона відчула хоч якість мінуси, повинні пройти роки!
Запасів сила-силенна!
Погано ви його слухаєте)
Державна машина в кацапів дійсно гігантська. Але ж то державна. І до пересічних вона відношення не має. Як їли солодко так і будуть їсти. І гроші на оборонку витягли звідусіль. А бидломасі тортик та поздоровлення зі смертю сина.
А прогнози його не виправдались, бо він казав, що від нафти і газу не відмовляться. А якщо порівняти його прогнози весною і щас, до стане ясно на 100 %, що товариша трохи за шию потримали… не так дЄрзко вже він і говорить. Так же риторика і в Зубаревич змінилась. Вже частіше і частіше проскальзують фрази накшталт « я не дуже в тому розумію»
Ответ дляksusha1155
я нічого не говорила перед 24 лютого. вже з літа обіцяють другий захід, але розвідка не бачить передумов для цього, ні наша, ні іноземна.
Да ладно?))
Главнокомандующий ВСУ Валерий Залужный предостерег, что россияне снова пойдут на Киев. По его словам, уже в январе или весной РФ может начать большое наступление с востока, с юга или с севера.
Министр обороны Алексей Резников допустил, что российские войска готовятся к новому масштабному наступлению в феврале.
Министр иностранных дел Дмитрий Кулеба предполагал, что российские войска могут попытаться возобновить масштабное наступление на Украину в январе-феврале 2023 года.
Ответ дляКаллипсо
Ага, а удары все реже и реже. Знаю, потому как я харьковчанка и никуда не уезжала. Есть с чем сравнить. Так что нефиг нас пугать. Пуганые
Реже и реже?
10 жовтня – збито 45 крилатих ракет із 84 та 22 дрони
11 жовтня – збито 20 крилатих ракет із 28 та 13 дронів
12 жовтня – збито 19 дронів
17 жовтня – збито 5 крилатих ракет і 34 дрони
18 жовтня – збито 5 крилатих ракет і 6 дронів
19 жовтня – збито 4 крилаті ракети і 8 дронів
22 жовтня – збито 18 крилатих ракет із 33
31 жовтня – збито 44 крилаті ракети з 78
15 листопада – збито 73 крилаті ракети з 96 і 10 дронів
23 листопада – збито 51 крилату ракету з 70
5 грудня – збито 60 крилатих ракет із 70
16 грудня – збито 60 крилатих ракет із 76
19 грудня – збито 30 дронів із 35
Ещё были удары 26. 12 и 31.12
12 жовтня – збито 19 дронів
19 грудня – збито 30 дронів із 35
Ещё были удары 26. 12 и 31.12
Ответ дляПавела
Дівчата, ну реально, що це за мода така всіх, у кого думка відрізняється від вашої записувати в рашаботи? Даний автор, не написала нічого на захист кацапів. А про зруйновану економіку, розвал, нехватку зброї на росії невже хтось вірить?
Зброї реально не вистачає в них. Враховуючи їх амбіції. А з економікою, рівнем життя людей - так, ви праві, з цим все більш ніж норм. Хіба що олігархат та великий бізнес трохи торкнулося.
Ответ дляFeel good
І людину, видно, забанили .
Налетіли зграєю, бо її думка відрізняється.
´Об´єктивно´ - далі нема куди
Обьективно - ее посты всегда провокационные.
Все время провоцирует грызню.
Я ее запомнила, потому что она все время лила грязь на русскоговорящих и жителей восточной части Украины.
Какая-то параноидальная ненависть к ним.
Теперь новая паранойя - раша непобедима.
Видать, без паранойи никак у человека.
Забанили и правильно сделали.
Все время провоцирует грызню.
Видать, без паранойи никак у человека.
Забанили и правильно сделали.