Устименко29• 03 января 2023
10км від Херсону! російські загарбники викопали траншеї на півночі Криму..
сегодня в 22:12
російські загарбники викопали траншеї на півночі Криму
Біля перешийків на південь від Армянська та Суворового російські загарбники викопали траншеї.
Про це свідчать супутникові знімки, опубліковані у Twitter OSINT-аналітика Бреді Ефріка, інформує Цензор.НЕТ
"На останніх супутникових знімках видно траншеї, побудовані російськими окупантами на півночі Криму. Ці позиції були побудовані протягом останнього місяця і знаходяться приблизно за 10 кілометрів від Херсонської області", - йдеться у дописі Ефріка.
Ответ дляLvivLady
Північ, бамбас, Запоріжжя - Роман Світан
В Валуйках їхніх іпучих орди валом вже напоготові((
вы такая наивная.ну пусть сунутся.их ждут.хаймарсам пофиг сколько 63 за раз или 630 как на выпускном в макеевке.баста медлячек)
interior_designer• 04 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Примите антидепрессанты
ведьменятко__• 04 января 2023
Ответ длязавитушка
так ви то в бінокля всьо бачите чи як воно?
Ні, дорогенька, там наша хата, в якій прожило не одне покоління.
Але вона вже без вікон, без дверей і без рам. Якщо взагалі ще стоїть. Їздили те лаштувати-забивати. Але вже і те небезпечно. Там передова по суті.
ghanioti46• 04 января 2023
Ответ дляinterior_designer
Примите антидепрессанты
Провокаторам антидепрессанты не помогут.
Ответ дляDark_Yasna
всю экономику перестроили на войну.
а где у них та экономика.страна -бензоколонка с рухнувшей нефтью.скоро дышать газом будут сами и отапливать тайгу.
Ответ дляведьменятко__
Їм ще Іран,Китай , Ізраїль допомагають нехіло
да хоть африка.нам помогает 50 стран мира союзники
ведьменятко__• 04 января 2023
Ответ дляУстименко29
Якась дивна допомога, по краплі. ні? Ленд ліз ще й не починався. Куди ж союзникам поспішати, в них ще попкорн не скінчився...
Якби було достатньо зброї, ми б вигнали вже орду.
Ответ дляведьменятко__
ну тобто ви приїхали на новорічні свята (бо ж я наче так зрозуміла що це ось недавно було) в розбиту хату без вікон, без дверей, а мимо орки на танках і техніці їдуть, а ви стоїте і така їх рахуєте, а вони такі ноль на масу на вас, угу, угу
цікава історія
Ответ дляУстименко29
Послухайте економіста Дмітрія Потапенко і вам очі відкриютья, що в кацапів все норм...
Це гігантська махіна, і щоб вона відчула хоч якість мінуси, повинні пройти роки!
Запасів сила-силенна!
ведьменятко__• 04 января 2023
Ответ дляowl62
Співчуваю
Дякую(((
Мені боляче, але боляче більш за все за батьків, лишитись без житла на старості років то страшне. Вони вже приросло до таєї землі. Воно морально спустошені зараз
Snow bunny• 04 января 2023
Ответ дляLvivLady
До готовності сприймати реальність і лише!
Ні, це ваша суб´єкта реальність і ви нав´язуєте її в агресивній формі тут. Ваша істерія на користь русні і працюючим тут тролям, задумайтесь над цим.
ведьменятко__• 04 января 2023
Ответ длязавитушка
цікава історія
Фантазуйте скільки потребуєте. То має терапевтичний ефект.
Насправді у селі (нашому) тепер живуть воєнні.
І там летить кожні 2 хвилини. Вони прямо і кажуть - не їздять сюди ,справи паршиві, поряд купа орків і техніки.
І так воно і є. Село, сусіднє з нашим, до сих пір окуповане. І там орла тільки прибуває і прибуває (іноді дзвонять звідти).
Хоча що вам до чужого горя. То ж казочки, правда? А так то у нас фсьо пєкрасна, ага.
ghanioti46• 04 января 2023
Ответ дляSnow bunny
Там нема чим.
Ответ дляLvivLady
Запасів сила-силенна!
А Ви ніколи не думало, що статті бувають замовні? І за них платять гарні гроші. А їсти всі хотять..
Ответ дляOneTimeUser
Удалено администрацией...
Дівчата, ну реально, що це за мода така всіх, у кого думка відрізняється від вашої записувати в рашаботи? Даний автор, не написала нічого на захист кацапів. А про зруйновану економіку, розвал, нехватку зброї на росії невже хтось вірить?