Устименко29• 03 января 2023

10км від Херсону! російські загарбники викопали траншеї на півночі Криму..

сегодня в 22:12
російські загарбники викопали траншеї на півночі Криму

Біля перешийків на південь від Армянська та Суворового російські загарбники викопали траншеї.

Про це свідчать супутникові знімки, опубліковані у Twitter OSINT-аналітика Бреді Ефріка, інформує Цензор.НЕТ

"На останніх супутникових знімках видно траншеї, побудовані російськими окупантами на півночі Криму. Ці позиції були побудовані протягом останнього місяця і знаходяться приблизно за 10 кілометрів від Херсонської області", - йдеться у дописі Ефріка.
иркин• 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Поняттям справедливості

завитушка• 03 января 2023
Ответ дляведьменятко__
У них заводи з виготовлення ракет цілодобово працюють, в 4 зміни
а у нас ППО не спить і що?
ksusha1155• 03 января 2023
Ответ дляведьменятко__
так і в нас працюють, не переживайте
amoa• 03 января 2023
Ответ дляksusha1155
в цю лабуду менше за все вірю. хто там куди піде? опять?
Впевнена ви і перед 24 лютим так само говорили.
ведьменятко__• 03 января 2023
Ответ дляksusha1155
так і в нас працюють, не переживайте
Переживай-не переживай, а у нас їх не настільки багато. І частина - вде розбомблених.
На жаль, залежимо від іноземної зброї,яку видають по краплі(((
Було б інакше, вже давно б вибили цю гидоту з нашої землі. Але...
interior_designer• 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Да да всепропало ага. Пишите еще
автор Устименко29 • 03 января 2023
час назад
Кадыровцы изнасиловали мобика и он повесился

▪Солдата ВС РФ нашли повешенным в ЛНР, в подъезде недалеко от расположения мобилизованных

▪Он оставил предсмертную записку, где рассказывает жене, что кадыровцы из батальона ’Ахмат’ на фронте ’правят’ россиянами, выбивают деньги и даже насилуют — один из солдат решил так смыть позор после происшествия с шайтанами. фото повешеного.

ksusha1155• 03 января 2023
Ответ дляamoa
я нічого не говорила перед 24 лютого. вже з літа обіцяють другий захід, але розвідка не бачить передумов для цього, ні наша, ні іноземна.
LvivLady• 03 января 2023
Ответ длязавитушка
Так а ви особисто перевірили що там у Дружківці чи як?
Чому маємо вірити вам?
Удалено администрацией...
ИннусичкаЯ• 03 января 2023
Ответ дляведьменятко__
І саме тому дрони в Ірані купують
ksusha1155• 03 января 2023
Ответ дляведьменятко__
без але. ми нормально справляємось, поживіться скільки відбили вже. знову соплі розпустили... дайте вгадаю- скоро полнолуніє, що крити знову почало неврових?
LvivLady• 03 января 2023
Ответ дляиркин
Поняттям справедливості
І коли справедливість перемагала в житті??
иркин• 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Завжди рано чи пізно.
ведьменятко__• 03 января 2023
Ответ дляиркин
Поняттям справедливості
А чого ж тоді так сталося з Ічкерією?
Чи частину Грузії рашка відтяпала... Це ж теж несправедливо. Але... Є як є
ИннусичкаЯ• 03 января 2023
Ответ дляksusha1155
Зато советчіци бачать
ksusha1155• 03 января 2023
ясно, 7 числа повний місяць... до 7 ще трешу начитаємось тут
ALENAelka• 03 января 2023
как это...

аа, вы из тех, для кого Херсон = Херсонская область
завитушка• 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Ну тобто про Дружківку нічого конкретного, но 100% всьо пропало, угу, ясно.
Так і шо тепер, пєрєміріє, да?
автор Устименко29 • 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
вы имеете в виду наступление?ну ок.при наступлении потери 1 к 3-до 9ти(от оружия зависит).их 140 мил .нас 40.война это математика.они ж не китай

автор Устименко29 • 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
ну я уверена на сто проц.
ИннусичкаЯ• 03 января 2023
Ответ дляУстименко29
ну я уверена на сто проц.
І я
Павела• 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
А звідки інформація про Дружківку?
LvivLady• 03 января 2023
Ответ дляиркин
Завжди рано чи пізно.
Удалено администрацией...
ведьменятко__• 03 января 2023
Ответ дляksusha1155
хз про фази місяця.
Але я з прифронтової місцевості, і знали б ви, скільки валить орків і техніки на той невідбитий шматок нашої області...
Такі ’не нервові’ перед 24 лютого сиділи вдома,вірили у краще.
А потім лежали в землі, бо врятуватися просто не встигли.
ИннусичкаЯ• 03 января 2023
Удалено администрацией...
owl62• 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Ви думаєте кацапостан збережеться в тих же розмірах, що і тепер?
LvivLady• 03 января 2023
Ответ дляУстименко29
ну я уверена на сто проц.
Відсипте мені хоч п´яту частину, а то вже криє депресуха і біль за втратами((
завитушка• 03 января 2023
Ответ дляведьменятко__
хз про фази місяця.
так ви то в бінокля всьо бачите чи як воно?
автор Устименко29 • 03 января 2023
Ответ дляLvivLady
Ви така наївна ...
Все в них є і буде!
Невже ви думаєте, що там всі ідіоти, набираючи по 300 тис свіжака??
Менше слухайте ´залишилось на 2-3 удари´...
300тыс надо одеть обуть дать винтовку.война это огромные бабки.курс долл видели в россии?по по чем нефть газ?печатная машина не останавливается.та набибулина экономистка в психах уже сто раз в отставку подавала-не отпускают.еще как то тот год они держались.а сейчас все идет вниз..такие богатые шо поберуются по миру -дайте каски дроны бронники
ИннусичкаЯ• 03 января 2023
Ответ дляУстименко29
Вони їм палки видадуть,а Україна чорними пакетами забезпечить,про Макіївку всі ж уже новину чули?