Нифига_ни_ни• 03 января 2023

АБанк и депозит на 3 мес

Можно доверять этому банку? Через три мес точно в долларах можно забрать будет? Папа просит поменять ему деньги , а я предложила положить на депозит.
Мій не такий• 03 января 2023
заробити пару копійок? та ну, невже вас війна не навчила нікому не довіряти, особливо банкам

автор Нифига_ни_ни • 03 января 2023
Ответ дляМій не такий
Не навчила. А що з банками за час війни трапилось?
КрытыхРынков• 03 января 2023
Банк не відповідає за дії нбу. Якщо нбу накладе мораторій, то банк не зможе видати валюту
english book• 03 января 2023
Кожен вирішує сам що робити.Ніхто вам нічого не може гарантувати.Ні банк,ні порадниці.Ситуація зараз така,може змінитися на іншу.
Перші,хто робив обмін через депозит,вже забрали,і поклали знов.Як буде далі-побачимо.
На депозит ви потратите приблизно 37450грн,а купивши в касі-40200.Різниця не дуже велика,але кожен вирішує зі своєї позиції.
Малинка• 04 января 2023
На рахунок самого банку - задоволена ним. Оплата частинами,наприклад, набагато простіше і легше оформлювати, ніж у приваті. Шкода що не можу зп отримувати у ньому. Ну, це мій роботодавець через ощад працює, і іншого ніяк..
вАлнуюся сильнА• 04 января 2023
Ответ дляМалинка
А есть у этого банка приложение?
И как оформить кредитку
Железная тетя• 04 января 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А есть у этого банка приложение?
И как оформить кредитку
А вы не пытались узнать на сайте банка например? Или в Гугле забанили?

Бабулька• 04 января 2023
у нас до войны там был депозит с мужем. Нормальный банк. Сейчас все это риски.
Джавеліна• 04 января 2023
Порадниці, підкажіть, в якій валюті краще зберігати кошти, в гривні чи краще поміняти на доллари, євро?
Olga076• 04 января 2023
Давно пользуюсь этим банком, он не основной у меня но есть кредитка и приложение у них есть. Можно брать рассрочку и оплату частями)
вАлнуюся сильнА• 04 января 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Пыталась, не поняла. С приватом, например, всё просто
вАлнуюся сильнА• 04 января 2023
Ответ дляOlga076
Подскажите пожалуйста как открыть кредитку. Можно через приложение?
Olga076• 06 января 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
не знаю, я открывала в банке, но можно попробовать, я открывала карту евровую в приложении