всемВсёИмного• 04 января 2023
Уход за темными окраш.волосами чтоб блестели ?
Здравствуйте! Скажите пожалуйста как ухаживаете за волосами чтоб выглядели здоровыми и блестящими? Спасибо!
Сама не знаю• 04 января 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Дякую, а скільки потрібно мл окислювача на 1 об’єм туби?
1:1.5.
На середню довжину 50 мл.крем фарби і 75 мл. окислювачу. Там в інструкції все є.
Этожзвяздаяегообожаю• 04 января 2023
Ответ дляСама не знаю
1:1.5.
Дуже Вам дякую
Сама не знаю• 04 января 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Дуже Вам дякую
Купую на сайті Solo. Будь ласка.
всемВсёИмного
• 09 января 2023
Ответ дляРомашка52
Дуже подобається набір для фарбованого волосся (шампунь та кондиціонер) від Marie Fresh Cosmetics. Гарний склад, без силіконів. Волосся виглядає доглянутим.
Спасибо!